בין אם לצורך רכישת רכב או שיפוץ לבית, בין אם לצורך חתונת הילדים או לצורך לימודים אקדמיים, כולנו נתקלים בזמן זה או אחר של החיים בצורך לנטילת הלוואה. המומחים של צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה יסייעו לכם להשיג את ההלוואה המתאימה ביותר עבורכם, הן מבחינת הריביות והן מבחינת יכולת ההחזר שלכם. כל שעליכם לעשות זה למלא את פרטיכם בטופס שבאתר והמומחים שלנו כבר יעשו את כל העבודה, יחסכו לכם זמן וכסף ויפנו אליכם עם ההצעות הטובות ביותר עבורכם.

הלוואות לכל מטרה

הריבית בישראל עומדת כיום על 0.05%, מה שמהווה מינימום היסטורי ומצב שלא היה כדוגמתו מאז קום המדינה. הסיבה העיקרית לריבית הנמוכה היא ההאטה בכלכלה העולמית ורצון הבנקים המרכזיים להאיץ את הצמיחה, להגדיל את כמות הכסף בידי הציבור, לגרום להם לרכוש מוצרים ושירותים ולהגביר את האינפלציה. ישראל, שחלק גדול מן הכלכלה שלה מושתת על יצוא, מסתכלת כמובן על פעולות הבנקים המרכזיים באירופה וארה”ב ומושפעת מהם במידה רבה.

הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים

מצב של ריבית נמוכה הוא מן הסתם משתלם במיוחד ללווים הפוטנציאליים, שיכולים לקבל כיום בזול הלוואה לכל מטרה – רכישת דיור, קניית רכב, מימון לימודים אקדמאים ועוד. זאת מכיוון שמחיר הבסיס שלפיו מחושבת הריבית עבור ההלוואות יורד ואתו יורד גם גובה התשלומים החודשיים שצריך לשלם בזמן תקופת ההחזר של ההלוואה.

מצד שני, לקוחות בנקאיים שממשיכים להחזיק את כספם בפיקדונות או תכניות חיסכון יכולים אף להגיע למצב של ריבית שלילית – כלומר, הכסף שהם שמו בבנק בתחילת התקופה יהיה שווה פחות בסוף תקופת הפיקדון.

הסיטואציה הייחודית הזו במשק הישראלי גורמת לכך שאנשים רבים בוחרים ליטול הלוואות בתקופה זו – לראיה, העלייה בבקשות למשכנתא והביקוש לדיור בשנתיים האחרונות. יש לציין, כי הבנקים המסחריים עדיין מהווים את האופציה הזולה ביותר לקבלת אשראי בגלל הרגולציה שהם נתונים אליה מצד בנק ישראל – גם אם הם רוצים, הם אינם רשאים לגבות עמלות וריבית מעבר למרווח אשראי מסוים.

מגוון האפשרויות של מסלולי ההלוואה בבנקים גם הוא ממשיך להיות מגוון למדי וכולל הלוואות צמודות למדד, הלוואות צמודות לפריים, אשראי עם גרייס עד לחצי שנה, הלוואות בלון, מסלולי אשראי עם ריבית קבועה ועוד.

הלוואות לכל מטרה ללא ערבים מגופים חוץ בנקאיים

למרות היתרונות שיש בנטילת הלוואה בנקאית, ללווים לא תמיד ישנה אפשרות לעמוד בדרישות המקדימות של הבנק לאישור ההלוואה. זה נוגע בעיקר ליזמים ולקוחות עסקיים שזקוקים לסכומים גבוהים של כסף אך לרוב אין להם את הביטחונות המינימאליים שהבנק מבקש. כתוצאה מכך, לווים פוטנציאליים רבים פונים לגופים החוץ בנקאיים, כמו חברות אשראי, גופי ביטוח וחברות פרטיות קטנות יותר. החברות הללו אמנם גובות עמלות גבוהות יותר והריבית היא יקרה מזו של הבנקים, אך הסיכוי לקבל אשראי הוא גבוה יותר.

יש לציין, כי גם במסגרת הלוואות חוץ בנקאיות ניתן למצוא עסקאות אשראי משתלמות למדי, אך חשוב לעשות סקר שוק יסודי ולבדוק את כל האפשרויות הקיימות.

אנו באתר צוק פיננסים עומדים כאן לרשותך ונשמח לענות על כל השאלות שיש לך בנוגע לתחום של הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים. כל מה שעליך לעשות כדי ליצור אתנו קשר, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נדאג לחזור אליך בהקדם האפשרי.