הלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי

קרן השתלמות בנק לאומי מהווה אפיק חיסכון לטווח בינוני, לאחר 3 שנים ניתן להשתמש בכסף לצורך מימון השתלמות מקצועית, ולאחר 6 שנים אפשר לפדות את הכסף ולעשות בו שימוש לכל מטרה. לקרן השתלמות בנק לאומי יתרונות רבים, זהו אפיק חיסכון פנסיוני המקנה הטבות מס משמעותיות, ומעבר לכך ניתן לקחת הלוואה נוחה לתקופה של 1-3 שנים על חשבון הכספים שנצברו בקרן.

דף עם כיתוב הלוואה ליד דגם מכונית, כוס קפה, עיפרון ומחשבון

הלוואה בתנאים מועדפים לעמיתי קרן השתלמות בנק לאומי

הלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי מיועדת רק לעמיתים החוסכים כסף בקרן הייעודית. כדי לקבל הלוואה על חשבון הכסף שנצבר בקרן ההשתלמות יש להגיש טופס לבנק, וניתן לקבל הלוואה עד כ-70% מהסכום שנצבר בקרן ההשתלמות. הבנק כמעט ואינו לוקח סיכונים במתן הלוואות על חשבון קרן השתלמות, לכן זו הלוואה משתלמת בריבית נוחה. מיותר לציין כי ההלוואה אינה פוגעת באובליגו, לכן כדאי לשקול ברצינות אפשרות זו.

לאחר אישור להלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי, ניתן לקבל את הכסף בהעברה לחשבון הבנק, ואפשר לעשות בכסף שימוש לכל מטרה. הלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי מאפשרת לעמית להגשים חלומות שונים ולהשתמש בכסף למטרות שונות כגון החלפת רכב, מימון חופשה משפחתית, לימודים, עזרה לילדים, השקעה בעסק ועוד.

בנק לאומי מציע לעמיתי קרן ההשתלמות תנאים נוחים, ריבית נמוכה, ואחוז מימון גבוה – עד 70% מקרן השתלמות נזילה. אין צורך להחתים ערבים או להעמיד בטוחות מאחר והכסף בקרן ההשתלמות מהווה ביטחון יציב עבור הבנק. ההלוואה היא מסוג בלון, כלומר העמית שלוקח הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות נדרש לשלם ריבית מדי חודש ובסוף תקופת ההלוואה עליו לפרוע את הקרן וההצמדות בתשלום חד פעמי.

למידע נוסף ולייעוץ בנושא הלוואה על חשבון קרן השתלמות בבנק לאומי, השאר פרטיך באתר. היועצים המנוסים של צוק פיננסים יחזרו אליך בהקדם ויסייעו לך לקבל הלוואה נוחה בהתאמה אישית.