מסלולי הלוואות של בנק לאומי

בנק לאומי הוא אחד מהמוסדות הפיננסיים הגדולים ביותר בישראל ומעסיק אלפי עובדים במערך הסניפים והמטות. הבנק עוסק במגוון של תחומים פיננסיים ומשרת את הלקוחות בתחומים של משכנתאות, אשראי, מטבע חוץ, יעוץ השקעות, בנקאות עסקית ועוד.

לוגו של בנק לאומי

מסלולי הלוואות של בנק לאומי

לקוחות בנק לאומי יכולים לבחור מבין מגוון גדול של אפשרויות אשראי בהתאם לצרכים הכלכליים והיכולת הפיננסית שלהם. המסלולים העיקריים שזמינים לקוחות הם כדלקמן:

  • הלוואה בהחזר קבוע – הסכום המקסימאלי של האשראי שניתן לקבל באמצעות מסלול זה עומד על מאה אלף ₪, כאשר הלווה יכול למעשה לקבוע את סכום ההחזר מראש (החל מ-99 ₪). הריבית היא קבועה לאורך כל תקופת ההחזר ובנוסף אין עמלות טיפול אשראי או צורך בביטחונות כדי לקבל אישור מהבנק.
  • הלוואת דיגיטל – סכום ההלוואה הזמין במסגרת המסלול הוא עד מאתיים אלף ₪, כאשר בקשה לקבלת האשראי יכולה להיות מועברת לבנק במגוון של אפיקים – אתר האינטרנט של הבנק, האפליקציה של הבנק בסלולר, המוקד הטלפוני, כספומטים ועמדות שירות של הבנק ובסניפים עצמם.
    היתרון של המסלול הוא כי אין כל דרישה לערבים או ביטחונות ולא נדרש תשלום עמלות נוספות מעבר לתשלומים הסטנדרטיים והריבית. באפשרותם של הלווים גם לקבל תקופת גרייס של חצי שנה על החזר ההלוואה, אך כמובן שהדבר כרוך בתשלום של ריבית נוספת. החזר ההלוואה מתפרס עד לתקופה של 84 חודשים והריבית משתנה על בסיס פריים.
  • הלוואה מובחרת – זמינה ללווים בסכומים של מאה אלף ₪ עד מאתיים אלף ₪ בלבד, כאשר ההחזר יכול להתפרס עד לתקופה של 84 חודשים. ההלוואה היא משתנה על בסיס פריים ושיטת התשלומים החודשיים היא שיטת שפיצר ולא ריבית קבועה. מתאימה במיוחד ללווים בעלי הכנסות גבוהות והיסטוריית אשראי תקינה שזקוקים לאשראי בסכומים גבוהים יותר.
  • הלוואה גמישה – מסלול זה של הלוואה בבנק לאומי מציע ללווים הפוטנציאליים לבחור בעצמם את גובה ההחזר החודשי שהם מעוניינים בו. למעשה, במהלך תקופת ההחזר ניתן לשנות שלוש פעמים את גובה ההחזר החודשי – הכול בהתאם ליכולת הפיננסית של הלווה באותו רגע וההעדפות האישיות שלו.
    הסכום המקסימאלי של ההלוואה הוא עד מאה אלף ₪, כאשר פריסת האשראי נעשית עד לטווח של 84 חודשים. הריבית היא משתנה על בסיס פריים ונקבעת בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה.
  • פריסת תשלום חשבונות – האשראי מסוג זה ניתן בסכומים הנמוכים יותר, עד עשרת אלפים שקלים. ניתן לממן באמצעות האשראי תשלום חשבונות דחופים שונים, כגון ביטוח רכב, חשבונות חשמל ועוד. יש לציין, כי ההלוואה ניתנת בהתאם לאישור הסניף בו מתנהל חשבון הלקוח.

במידה ואתה מעוניין לעשות השוואה בין המסלולים האטרקטיביים ביותר של הלוואות בבנק לאומי ולקבל את כל ההצעות הכי טובות בשוק, השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.