מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק ערבי ישראלי

עד לסוף שנת 2015 פעל בנק ערבי ישראלי כישות עצמאית, עד שמוזג, בינואר 2016 לתוך סניפי בנק לאומי, כשסניפיו הם בעצם סניפי בנק  לאומי.

בנק ערבי ישראלי, גם לאחר המיזוג מציע מגוון הלוואות ייחודיות ובתנאים מצוינים.

לוגו של בנק ערבי ישראלי

סניפי בנק ערבי ישראלי

גם לאחר המיזוג פועלים סניפי בנק ערבי ישראלי בשלושים וחמישה סניפים ברחבי הארץ, בערים ובישובים ערביים רבים כמו חיפה, נצרת, סכנין, כפר קרע, כפר כנא, שפרעם, אום אל פאחם, טמרה, דבוריה, ערערה, ירכא, עראבה, חורפיש, פקיעין, ערערה, כפר מנדא, תרשיחא, יפיע, בית ג'אן, כפר יאסיף, גוש חלב ועוד.

מאחר ורוב סניפי בנק ערבי ישראלי ממוקמים בישובים ערביים, הם פועלים בהתחשבות באוכלוסיה המקומית, כך שבחלק מהמקומות הסניפים סגורים גם בימי ראשון, בנוסף לשבת, בהתאם לאוכלוסיה הנוצרית ואילו במקומות אחרים הם סגורים בימי שישי בהתאם לאוכלוסיה המוסלמית.

מסלולי הלוואות של בנק ערבי ישראלי התרחבו מאז המיזוג עם בנק לאומי. לבנק מספר מסלולים ייחודיים ומיוחדים, ביניהם:

  • הלוואת מיידיות לכל מטרה- הלוואות עד ששים אלף₪ עם אפשרות לדחיית תשלום הקרן לששה חודשים (גרייס).
  • הלוואות לרכישת רכב- הלוואה עם מימון של עד תשעים אחוזים ממחיר הרכב ובריבית טובה.
  • הלוואות לסטודנטים- הלוואה בגובה עד ארבעים וחמישה אלף ₪ לסטודנטים מחזיקי חשבון בבנק, ואשר תשמש למימון שכר לימוד ולתארים מתקדמים. מסלול זה כולל פטור מדמי ניהול חשבון הסטודנט בשנה הראשונה.
  • הלוואות לחיילים- מסלול הלוואה של עד תשעת אלפים ₪ לחיילים ולכל מטרה. כמו כן נהנים חיילים בעלי חשבון עו"ש בבנק מפנקס צ'קים בחינם, וכרטיס כספומט למשיכת כספים, אף הוא בחינם.

מסלולי הלוואות נוספים בבנק ערבי ישראלי

עד למיזוג עם בנק לאומי לא ניתן היה לקבל הלוואת משכנתא מהבנק הערבי הישראלי, נתון שעם המיזוג השתנה. את המשכנתא מספק בנק לאומי. יחד עם זאת, בבנק הערבי הישראלי יכולים מחזיקי חשבון לקבל הלוואה לצרכי דיור אולם לא בתנאי משכנתא וללא שעבוד הנכס.

בין מסלולי הלוואות של בנק ערבי ישראלי ניתן למצוא גם הלוואה מיוחדת הקרויה הלוואת אקספרס. בהלוואה זו ניתן לקבל עד מאה אלף ₪ בריבית משתנה על בסיס ריבי פריים. הלוואה זו ניתנת לתקופה של עד ששים חודשים ועם פור מעמלת פירעון מוקדם ופטור מעריכת מסמכים. שמה של הלוואה זו, אקספרס, ניתן לה משום שניתן לבקש אותה באמצעות האינטרנט ובאמצעות עמדת שירות עצמי בכל סניפי הבנק, והיא מהירה מאד.

לקבלת מידע נוסף ופירוט נרחב יותר של מסלולי הלוואות של בנק ערבי ישראלי, עומד לרשותם פורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה.

מלאו את פרטיכם בטופס המקוון ונציגינו ישמחו לאתר עבורכם הלוואות אטרקטיביות ומהירות, ובאופן שיאפשר לכם לבצע הלוואת מחירים ולבחור את זו המתאימה לכם ביותר.