מסלולי הלוואות לכל מטרה של הבנק הבינלאומי הראשון  ​

הבנק הבינלאומי הוא אחד מחמשת הבנקים הגדולים בישראל ועוסק בשירותים פיננסיים רבים שהוא מעניק ללקוחותיו. מעבר לכך, לבינלאומי יש בנקים נוספים הקשורים לקבוצת הבינלאומי, כמו בנק אוצר החייל, בנק פועלי אגודת ישראל, בנק מסד ויובנק. כל זאת מבטיח שהלקוחות של הבנק יקבלו שירות מקיף בכל רחבי הארץ.

לוגו של הבנק הבינלאומי הראשון

לאחרונה, הבנק הבינלאומי החל להציע אשראי צרכני ללקוחות פרטיים ומציע שני מסלולים אטרקטיביים למצטרפים החדשים והלקוחות הוותיקים. נסקור את המסלולים במאמר זה.

מסלולי הלוואות של הבנק הבינלאומי

  • מסלול הלוואה ברגעהבנק הבינלאומי עשה החלטה מודעת כדי לפשט את מסלולי ההלוואות שלו וניתן לראות זאת באמצעות מסלול הלוואה ברגע. מסלול זה מאפשר ללקוח הבנק לקבל אשראי בסכומים לא גבוהים בלחיצת כפתור פשוטה דרך אתר האינטרנט או האפליקציה הסלולארית שלו. האשראי מתאים במיוחד לאנשים שזקוקים לסכומי כסף נמוכים לזמן קצר.
    סכום ההלוואה שניתן לקבל במסגרת המסלול נע בין אלף לחמש עשרה אלף שקלים, כאשר תקופת ההלוואה היא עד שנה אחת בלבד. ניתן לקבל הלוואה אחת בלבד ביום עסקים וכאמור, רק לקוחות הבנק זכאים לקבלה. ריבית האשראי נקבעת על ידי הבנק, כאשר הלקוח זכאי כמובן להסכים או לסרב לתנאים שנקבעו. החשבון מזוכה באותו יום ואילו יום ההחזר של ההלוואה מתבצע בדיוק ביום שבו מועבר הכסף אל החשבון.
  • מסלול הלוואה און לייןגם כאן הבנק הבינלאומי החליט לפשט את תהליך קבלת האשראי ומאפשר למעשה קבלת הלוואה באמצעות אתר האינטרנט או האפליקציה הסלולארית (מעבר לאפשרויות הרגילות של הגעה לסניף ושיחה עם נציג טלפוני). ניתן לקבל הלוואה עד לגובה של מאה אלף ₪, כאשר הפריסה נעשית בין שלושה ל-84 חודשים.

ישנן שתי אפשרויות של החזר הלוואה במסלול זה – הלוואה בהחזרים קבועים והלוואה בניהול אישי. הלוואה בהחזרים קבועים מתאימה יותר לאנשים שמחפשים יציבות ולכן מעדיפים לדעת מראש מה יהיה גובה ההחזר כל חודש בחודשו. הלוואה בניהול אישי היא גמישה יותר, כאשר הריבית היא משתנה ואילו הלווה קובע בעצמו את יום ההחזר, גובה ההחזר, דחיית החזר ועוד – הכול בהתאם לצרכיו האישיים.

מתעניין בנוגע למסלולים המפורטים של הלוואות של הבנק הבינלאומי הראשון? אתה מוזמן לפנות לפורטל צוק פיננסים ואנו נענה לכל שאלותיך ונסייע לך לקבל את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורך. לצורך כך, כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו ישמחו לחזור אליך בהקדם האפשרי.