הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה

בשנים האחרונות אנו עדים למצב כמעט חסר תקדים של סביבת ריבית הנמצאת במינימום היסטורי בישראל ובשאר העולם המפותח. כיום, לדוגמא, הריבית באירופה, בארה”ב ובישראל עומדת על 0.05% בלבד, בזמן שמדינות אחרות כמו קנדה, ני זילנד ואוסטרליה נמצאות בתהליך מתמשך של הורדת ריבית הדרגתית. הסיבה לכך נעוצה בעיקר בהאטה הכלכלית והרצון של הבנקים המרכזיים בארצות אלה לתמרץ את הכלכלה ולהגדיל את המזומנים בידי הציבור.

מחשב הלוואה חוץ בנקאית

הריבית הנמוכה וההשפעה שלה על הלוואות לא מהבנק

ברגע שהריבית במשק הישראלי מגיעה לרמות כל כך נמוכות, החזקת פיקדונות ותכניות חיסכון בבנקים הופכת להיות מאד לא משתלמת ללקוחות. למעשה, כאשר האינפלציה נמצאת ברמה סבירה (זהו לא המצב כיום), הלקוחות יכולים להפסיד כסף אם הם מחליטים לשמור אותו בבנק. מצד שני, דווקא נטילת הלוואות בזמנים כאלו הופכת להיות לאופציה אטרקטיבית וזולה במיוחד.

מכיוון שהבנקים הם נוקשים יותר מבחינת אפשרויות לקבלת אשראי, הלווים פונים לעיתים קרובות אל עבר הגופים החוץ בנקאיים שמציעים הלוואות חוץ בנקאיות ללא כרטיס אשראי וללא צורך בביטחונות. אמנם לא ניתן לקבל הלוואות ללא ריבית ועלות ההלוואה לא תהיה ברמה אפסית בדומה למה שנקבע על ידי בנק ישראל, אך עדיין יש כאן הזדמנות מצוינת מבחינת הלווים הפוטנציאליים לנצל את המצב, לסקור את השוק ולחפש את ההצעות הזולות ביותר שמציעים הגופים החוץ בנקאיים.

הלוואות חוץ בנקאיות ללא ערבים

מבחינת האפשרויות העומדות לרשות הלווים, הם יכולים לפנות לגופים החוץ בנקאיים הגדולים יותר כמו חברות האשראי או גופי ביטוח וגם לברר את העלויות בחברות הפרטיות והקטנות יותר. רובן מאפשרות נטילת הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה, כגון הלוואות לסגירת מינוס, הלוואות סטודנטים, הלוואות לרכישת רכב, מימון רכישת דירה, הלוואות גישור ועוד. יש לציין כי תהליך אישור ההלוואה בגופים הגדולים עלול להיות מסורבל יותר, אך הריביות בדרך כלל יהיו נמוכות מן החברות הפרטיות, שם ניתן לקבל אשראי ביתר קלות.

אם נתייחס לתנאי ההלוואה בגופים החוץ בנקאיים, הרי שניתן לקבל סכומים של עשרות אלפי שקלים (בדרך כלל עד 50-60 אלף) לתקופה של כ-5 שנים. בנוסף לכך, ניתן לקבוע את גובה ההחזר החודשי, לקבל תקופות של גרייס ואף לשלם את הריבית בלבד בתקופה הראשונה (הלוואות בלון).

במידה ואתה מעוניין ליטול הלוואה בקרוב או מתעניין בנושא של הלוואות חוץ בנקאיות, אנו בפורטל צוק פיננסי עומדים כאן לרשותך עם כל המידע. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.