הלוואה על חשבון קרן השתלמות מגדל

קבוצת מגדל היא אחת החברות המובילות במשק הישראלי במשך עשרות שנים, בין השאר החברה מנהלת את כספי לקוחותיה באחריות ובמקצועיות על מנת להבטיח את עתיד העמיתים ולאפשר להם לקבל תשואה גבוהה וליהנות מחיסכון משתלם וחשוב לגיל הפרישה ולמטרות נוספות.

טופס לבקשת הלוואה מקרן השתלמות מגדל

כדאי לדעת כי הלוואה על חשבון הכסף שהעמית צבר בקרן השתלמות מגדל מיועדת רק לעמיתים, ניתן להגיש בקשה להלוואה החל מ-10,000 ₪. כספי ההלוואה יועברו לחשבון העובר ושב של העמית תוך כ-10 ימי עסקים לאחר אישור הבקשה. העמית יכול להשתמש בכספי ההלוואה לכל מטרה וצורך, החל מהחלפת הרכב הישן, דרך שיפוצים וחופשות ועד לימודים, מימון אירוע משפחתי, עזרה לילדים וכדומה.

תנאי ההלוואה

עמיתי קרן השתלמות מגדל יכולים לקבל הלוואה תוך זמן קצר, סכום ההלוואה המקסימלי הוא:

  • עד 50% מהיתרה הצבורה בקרן השתלמות עם כספים לא נזילים.
  • עד 80% מהיתרה הצבורה בקרן השתלמות עם כספים נזילים.

עמיתי קרן השתלמות מגדל יכולים לקבל את ההלוואה לתקופה של עד 84 תשלומי החזר חודשיים, כולל תקופת גרייס, בכפוף לאישור החברה ולסוג החיסכון של העמית.

ניתן לבחור בין שני מסלולי הלוואה – לפי ריבית קבועה צמודת מדד (ריבית מתואמת של 2.53%), או לפי ריבית פריים. אפשר לבחור בהלוואה לפי לוח שפיצר או הלוואת בלון. לטופס בקשת הלוואה על חשבון קרן השתלמות מגדל – לחצו כאן! יש למלא את הטופס ולשלוח אותו לחברה יחד עם צילום תעודת זהות וספח, צילום של שיק מבוטל, אישור לניהול חשבון בנק וטופס לחיוב החשבון עם חתימה של הבנק.

למידע נוסף, לייעוץ ולסיוע במילוי הטופס הנדרש לקבל ההלוואה האטרקטיבית על חשבון קרן השתלמות מגדל אנא השאירו פרטים בטופס שבאתר. היועצים המנוסים של צוק פיננסים יחזרו אליכם בהקדם האפשרי ויסייעו לכם לקבל את ההלוואה הנוחה.