הלוואות להליך רפואי

גם אנשים המתנהלים בצורה המסודרת ביותר מבחינה כלכלית אינם חסינים מאירועים בלתי צפויים שיכולים להשפיע על מצבם הפיננסי. פיטורים מן העבודה או פשיטת רגל של עסק, לדוגמא, יכולים להביא לצמצום משמעותי בהכנסות ואילו צורך דחוף בהליך רפואי או מיון אירוע משפחתי דורש הוצאות גבוהות יותר מהמתוכנן.

שטרות של 200 שקלים מגולגלים למען הליך רפואי

הלוואות להליך רפואי מבנקים

במידה ואדם זקוק לאשראי בגלל ניתוח רפואי עבורו או עבור אחד מבני משפחתו, אחת האופציות שלו תהיה לפנות לבנק, בו הוא מנהל את חשבון העובר ושב שלו. עם זאת, צריך לזכור שהמוסדות הבנקאיים הם גופים שפועלים למען מטרות רווח, לכן השיקולים שלהם יהיו לרוב עסקיים נטו. משום כך, לא נכון יהיה לצפות לתנאים מיוחדים בגלל הנסיבות הלא נעימות של בקשת ההלוואה.

הסיכויים לאישור חיובי של האשראי המבוקש תלויים בין השאר בסכום ההלוואה והמאפיינים האישיים של הלווה. במידה והלקוח הוא בעל הכנסה חודשית קבועה, יש ברשותו נכסים שהוא יכול להעמיד כביטחונות והיסטוריית האשראי שלו תקינה, אין שום סיבה שהבנק יסרב לבקשת האשראי. במקרים שהסכום הנדרש להלוואה עבור הליך רפואי הוא גבוה במיוחד, יש אפשרות למשכן את נכס הנדל״ן הקיים ולקבל עד 50% משווי הדירה כהלוואה מהבנק

הלוואות להליך רפואי מגופים חוץ בנקאיים

חברות כרטיסי האשראי, גופי הביטוח הגדולים ובתי ההשקעות שעוסקים באשראי צרכני הם כולם מציעים אפשרויות של הלוואה עד לסכום של מאות אלפי שקלים. היתרון שלהם על פני הבנקים הוא, שהרף לאישור האשראי הוא נמוך יותר. זאת מכיוון שהם לא נתונים לרגולציה כה נוקשה מן הבנק המרכזי ובנוסף, יש להם את האופציה לפצות על סיכון האשראי בעזרת גביית ריבית גבוהה יותר.

כמו כן, במקרה של אשראי חוץ בנקאי, בדרך כלל מדובר על תנאים גמישים יותר שניתן להתאים להעדפותיו של הלקוח הספציפי (בהתייחס לתקופת ההחזר, מסלולי האשראי, תקופת גרייס ועוד).

אנו באתר צוק פיננסים עומדים כאן לשירותך ומציעים לך את האפשרות להשוות בין ההצעות האטרקטיביות ביותר של הלוואות להליך רפואי. אם אתה מעוניין לקבל אינפורמציה נוספת, השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נדאג כי הנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.