הלוואת כנגד שעבוד רכב או דירה

כל אדם יכול למצוא את עצמו במקרים מסוימים בקשיים פיננסיים וזאת בעקבות פיטורים מהעבודה, הסתבכות עסקית, בעיות משפטיות או הוצאות בלתי צפויות. במידה ואין באפשרותו לקבל הלוואות ממשפחתו או חברים קרובים, האופציות האחרות הן פנייה לבנקים או לגופים חוץ בנקאיים שעוסקים באשראי.

דגם של בית ומטבעות כדוגמה לשיעבוד נכס לצורך הלוואה

הלוואות כנגד שעבוד דירה ורכב

כאשר מבקש הלוואה פונה אל גוף פיננסי ספציפי, בקשתו לאשראי נבחנת בדרך כלל על פי פרמטרים של הכנסה חודשית נטו, היסטוריה בנקאית בתקופה האחרונה וסכום ההלוואה המבוקש. ככל שהלקוח אמיד יותר והכנסתו היא גבוהה יותר, כך סיכון האשראי שלו הוא נמוך יותר וביכולתו לקבל תנאים טובים יותר עבור ההלוואה.

אם הלווה הפוטנציאלי אינו נהנה מהכנסה חודשית גבוהה וגם היסטוריית האשראי שלו בעייתית, יש ביכולתו בכל זאת לשפר את הסטטוס שלו בפני הגוף המלווה וזאת על ידי שעבוד נכסים כנגד ההלוואה. הלוואות כנגד שיעבוד דירה וגם הלוואות כנגד שיעבוד רכב יינתנו יקלו בצורה משמעותית על האפשרות לקבל אשראי וגם ישפרו את התנאים מבחינת עלויות.

הסיבה לכך היא פשוטה למדי – מסלולי הלוואות בשעבוד רכב או דירה כוללות מסירת בטחונות בעלי ערך לגוף המלווה ולכן סיכון האשראי של הלווה נמוך הרבה יותר.

אנו בפורטל צוק הלוואות לכל מטרה מעוניינים לקשר בין לווים פוטנציאליים לבין גופים פיננסיים שמעניקים אשראי למטרות שונות לדוגמת בנקים וחברות חוץ בנקאיות שונות. במידה ואתה מעוניין לקבל הלוואה בזמן הקרוב, נוכל לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.