הלוואות בכרטיס אשראי

כאשר מתעורר צורך לחפש אשראי זמין ממקורות חיצוניים, המחשבה הראשונה שעולה לראש היא בדרך כלל פניה לבנק שבו מתנהל החשבון של הלווה הפוטנציאלי. עם זאת, לא תמיד ישנה אפשרות ריאלית לקבל הלוואה מהבנק. הדבר תלוי ברמת ההכנסה, היסטוריית האשראי של הלווה והמצב השוטף של חשבון העו”ש. אם, לדוגמא, הלקוח נמצא בגבול מסגרת האשראי שלו ואין לו הכנסות קבועות, יש סיכוי גבוה כי ההלוואה לא תאושר.

הלוואה דרך כרטיס אשראי

הלוואות בכרטיס אשראי

ישנם אפיקים נוספים שאליהם ניתן לפנות לצורך בקשת הלוואה, ואלו הם הגופים החוץ בנקאיים. במקרה ואותו לקוח מחזיק בכרטיס אשראי עם מסגרת מסוימת, הוא יוכל להשתמש באותה מסגרת לצורך נטילת הלוואה באופן פשוט למדי.

נניח, כי מסגרת האשראי שלו בכרטיס היא 20 אלף ₪. יש ללקוח אפשרות להיכנס לחשבון שלו באינטרנט או להתקשר לחברת האשראי ולקבל הלוואה מהירה עד כ-80% ממסגרת האשראי. כמובן שהריביות הן אטרקטיביות פחות מהבנק כדי לפצות את המלווים על סיכון האשראי אך האופציה היא קיימת. כך, למעשה, ניתן להתגבר על קשיי נזילות במסגרת הבנקאית על ידי הלוואות כנגד כרטיס אשראי.

אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואה לכל מטרה עומדים כאן לרשותך ומוכנים לספק לך תשובות על כל השאלות שמעניינות אותך. אל תהסס ופנה אלינו כבר היום כדי לחסוך זמן וכסף. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים יחזרו אליך במהירות האפשרית ללא שום עלות או התחייבות מצדך.