הלוואה לחתונה

אף אדם אינו חסין מהיקלעות למצב בו האמצעים הכספיים שעומדים לרשותו אינם מספיקים להוצאות שעומדות בפניו. הסיטואציה לא תמיד חייבת להיות פסימית, מן הסוג של פיטורים מהעבודה, פשיטת רגל של עסק או מחלה פתאומית. גם אירועים שמחים כמו לידת ילד, מימון בר מצווה, חתונה או ירח דבש דורשים השקעה כספית לא מועטה. הגופים הבנקאיים והחוץ בנקאיים מכירים בכך ומקצים מסלולים מיוחדים של אשראי שמתאימים לכך.

מעטפה עם כסף - הזמנה לחתונה

הלוואה לחתונה

חתונה ואירועים אחרים מתאפיינים בכך, שעלות האירוע בדרך כלל מכוסה באופן מלא על ידי המתנות הכספיות של האורחים בשלב מאוחר יותר. עם זאת, ישנו צורך לשלם עבור החתונה לבעל האולם ולנותני השירותים האחרים מראש. לפיכך, גופים בנקאיים רבים מאפשרים לקיחת הלוואת גישור בגובה של עשרות אלפי שקלים (עד 80 אלף) עד תקופה של חצי שנה ותשלום אחד של ריבית וקרן בסוף. זה מאפשר לזוג הצעיר לארגן את החתונה בראש שקט ולאחר מכן לשלם בכסף המתקבל מהאורחים.

יש לציין, כי ישנן סוגי הלוואות נוספות, כגון אשראי של עד 100 אלף ₪ המיועד לזוג צעיר בתחילת דרכו. ההלוואה הזאת יכולה להתפרס עד חמש שנים והיא מוצעת בריבית משתנה הצמודה לפריים.

אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה עובדים עם גופים רבים שמציעים הלוואה לחתונה. במידה ואתה מתעניין בנושא, פנה אלינו כבר היום. השאר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.