הלוואה למימון רכב

רכב בישראל כבר מזמן אינו נחשב למוצר מותרות ולראיה, משפחות רבות מחזיקות אף יותר ממכונית אחת. זה נובע מכמה סיבות – הראשונה היא הסדרי הסטטוס קוו עם המפלגות הדתיות שגורמים לכך שהתחבורה הציבורית אינה פועלת בשבתות ובחגים, והשנייה היא, כי שימוש בתחבורה הציבורית בישראל ממשיך להיות מסורבל ויקר יחסית. עם זאת, אם נסתכל על מחירי המכוניות בישראל, נראה ביחס לעולם, המחירים הם גבוהים מאד ונדרשות משכורות רבות כדי לרכוש רכב – אפילו אם מדובר במכונית יד שנייה.

הלוואה לרכישת רכב

הלוואה למימון רכב

מכיוון שרבים מהישראלים אינם רואים אלטרנטיבה לאחזקת רכב (מן הסיבות שפירטנו קודם), אך לא תמיד ישנה אפשרות לרכוש מכונית באמצעות ההון העצמי, הם יחפשו אפיקים חיצוניים לקבלת אשראי.

כיום ישנו מגוון של גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים שמאפשרים מימון לרכב בהתאם למצבו הכלכלי של הלווה, יכולת ההחזר החודשית שלו והיסטוריית האשראי בתקופה האחרונה. האשראי שניתן דרך הבנק בדרך כלל נעשה בשיתוף עם חברות ליסינג, טרייד אין או חברות מימון אחרות – זה מאפשר לבנקים להיות מעין מתווך בין הלקוח הפוטנציאלי לבין המוכרים, מוריד ממנו סיכונים ומגדיל את הרווחים שלו מעמלות.

הלוואה – קניית רכב באמצעות מימון מגופים חוץ בנקאיים

הלוואה לקניית רכב דרך חברות חוץ בנקאיות אפשרית בדרך כלל בגופים הגדולים יותר, כמו חברות אשראי או ביטוח. לרוב ניתן לקבל עד 150 אלף ₪ בפריסה ל-5 שנים, כאשר הריבית תהיה גבוהה יותר מהבנקים אך הסיכוי לקבל אישור חיובי הוא גבוה יותר. יש לציין כי קיימים מספר מסלולי אשראי, חלקם צמודים למדד המחירים לצרכן וחלקם צמודים לפריים.

גם במקרה של הלוואה מהבנק וגם כאשר האשראי מתקבל מחברה חוץ בנקאית, הרכב משועבד לגוף המלווה בכל עת עד לפדיון הסופי של ההלוואה ומהווה בעצם ביטחונות שהאשראי יוחזר בצורה מסודרת. הלווים גם מחויבים להודיע על כל שינוי במצבו של הרכב, כגון תאונות או נזקים שמורידים את ערכו.

אנו בפורטל צוק פיננסים עומדים כאן לרשותך ונשמח לתת לך אינפורמציה נוספת על האפשרויות לקבלת הלוואות מימון רכב בישראל. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.