הלוואות בהוראות קבע

בכל יום ניתנות בישראל מאות הלוואות שונות ומגוונות ובסכומים שונים. ישנן הלוואות שניתנות דרך המשכורת, בדרך כלל כאשר לוקחים הלוואה ממקום העבודה, ישנן הלוואות שניתנות כנגד צ’קים לתאריכי החזר הנקבעים מראש, ישנן הלוואות שניתנות דרך החיוב של כרטיס האשראי של מקבל ההלוואה וישנן הלוואות דרך חשבון הבנק של הלווה, שהן גם הלוואות דרך הוראת קבע.

לקוחה מרוצה לאחר הלוואה בהוראת קבע

מהן הלוואות בהוראת קבע?

הלוואות בהוראות קבע הן הלוואות שההחזר החודשי שלהן מתבצע דרך חשבון הבנק של הלקוח. שיטה זו לא מחייבת שההלוואה תינתן על ידי הבנק אלא, יש הלוואות חוץ בנקאיות בהוראת קבע, כאשר החיוב מתבצע דרך הבנק, בדיוק כמו תשלום של חשבון חשמל, מים או גז למשל. כלומר, ההחזר החודשי מועבר מחשבון הבנק שלך, לגורם המלווה, בין אם הוא הבנק עצמו או חברה פיננסית חיצונית שדרכה קבלת את ההלוואה.

מה כדאי לבדוק לפני שמבקשים הלוואה בהוראת קבע?

ישנם כמה דברים שכדאי שתבדוק לפני שאתה ניגש לבקש הלוואה:

  • מהי מטרת ההלוואה? אף מוסד פיננסי לא אוהב להלוות כסף בלי לדעת מהי המטרה הכללית לשמה הם נותנים את ההלוואה.
  • מהו הסכום החודשי אותו תוכל להחזיר כל חודש? כדאי לחשב בערך מהו הסכום המקסימלי שתוכלו להחזיר, כדי לא לקחת הלוואה שהחזרתה תקשה עליכם.
  • כמה כסף אתה צריך? לאחר שחשבת מהי מטרת ההלוואה בדוק מהם העלויות וההוצאות שצפויות ואיזה סכום אתה צריך.
  • כדאי גם לחשוב גם מהו טווח הזמן שבו תרצה להחזיר את ההלוואה, פחות או יותר.

חשבת, בדקת והחלטת איזה סכום של הלוואה אתה מחפש? בוא לבדוק זכאותך להלוואה

כל מוסד פיננסי בודק כל מבקש הלוואה באופן פרטני ומחליט האם להעניק הלוואה למבקש ובאילו תנאים. במסגרת הבדיקה המוסד הפיננסי בודק מהי יכולתו הכלכלית של המבקש, הכנסתו, נכסיו ורכושו ורק אז, מחליט האם להציע לו הלוואה. לכן, לכל אדם תינתן הצעה שונה ויש כאלה שלא זכאים לקבל הלוואה. בצוק פיננסים אתה יכול לבדוק את זכאותך במספר מוסדות פיננסים מוכרים, בלי להתחייב מראש. צור קשר ונשמח לסייע לך לבדוק אילו הלוואות זמינות עבורך.