הלוואה מקרן השתלמות פסגות

קרן השתלמות מהווה מכשיר לחיסכון לטווח בינוני, זהו אחד מאפיקי החיסכון הפנסיוני האטרקטיביים ביותר בגלל הטבת הפטור ממס רווחי הון לאחר 6 שנים. ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של מסלולי חיסכון בקרן השתלמות פסגות, ועמיתי הקרן יכולים לקחת הלוואה על חשבון הכסף שנצבר לזכותם בתנאים אטרקטיביים.

טופס לבקשת הלוואה

כדי לקחת הלוואה מקרן השתלמות פסגות עליכם להגיש בקשה מסודרת ומפורטת הכוללת את כל המסמכים הנדרשים. קבלת ההלוואה מותנית במדיניות ובנהלי החברה, לרבות תנאים שנקבעו על ידי הממונה על אגף שוק ההון במשרד האוצר. יש להחזיר את ההלוואה בזמן מאחר ואי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום לקנסות, לחיוב בריבית פיגורים ובמקרים קיצוניים להליכי הוצאה לפועל.

הלוואה נוחה לעמיתי קרן השתלמות פסגות

הלוואה כנגד קרן השתלמות פסגות מאפשרת לעמיתים ליהנות מכל היתרונות וההטבות של החיסכון הפנסיוני, בלי למשוך את הכסף מהקרן. חשוב להדגיש כי לא חייבים למשוך את הכסף מקרן ההשתלמות וניתן לקחת הלוואה על חשבון הכסף שנצבר לזכותו של העמית, בכפוף למדיניות החברה.

באופן כללי אפשר לקחת הלוואה מקרן השתלמות פסגות לתקופה של 5 עד 6 שנים, בריבית אטרקטיבית במיוחד. יש הבדל בין הלוואה כנגד כספים נזילים בקרן ההשתלמות לבין התנאים לעמיתים המעוניינים לקחת הלוואה מקרן השתלמות שאינה נזילה. אם הקרן עדיין לא נזילה ניתן לקבל הלוואה עד 50% מהכסף שנצבר לזכות העמית, וכאשר הקרן נזילה ניתן לקבל מימון גבוה יותר.

כדי לקחת הלוואה מקרן השתלמות פסגות כדאי להיעזר במומחים של צוק פיננסים, אנו נעביר את הבקשה לגורמים המתאימים ונסייע לכם לקחת הלוואה נוחה ובהתאמה אישית מלאה. השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר ואנו נחזור אליכם במהירות.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואות מיידיות

הלוואות חוץ בנקאיות