הלוואות לרכישת רכב חדש

אם אתם חולמים על אוטו ישר הניילונים, תגלו שלא כל כך פשוט לממן את הקנייה. לא תמיד יש תקציב זמין ונזיל להוצאה כזו והבנקים לא תמיד מאשרים את ההלוואה, או מאשרים אותה בתנאים מגבילים. לפניכם מידע על הלוואות לרכישת רכב חדש ובתנאי החזר שיתאימו ליכולותיכם.

זוג חולם על רכב חדש

 

הלוואות לכל מטרה

יש יתרונות רבים ברכישת רכב חדש, כשהראשון הוא העובדה שאתם נוהגים ברכב אמין ובטיחותי ועם מינימום תקלות שגורמות להוצאות נוספות.

מחירי הרכבים בישראל אינם נמוכים וכדי ליהנות מרכב חדש עולה קושי באיתור המימון המתאים, הן מבחינת ההחזרים והריביות והן מבחינת האישור העקרוני לקבלת ההלוואה.

פורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה מסייע באיתור הלוואות לרכב חדש ממספר מוסדות וגופים פיננסיים, בנקאיים ואף חוץ בנקאיים, שאחרי שיבדקו את הבקשה, עשויים לאשר אותה ואפילו בתנאים נוחים, כשחלק מגופים אלו מעמידים הלוואות מימון ייעודיות למטרת רכישת רכב.

הלוואות לרכב למוגבלים בבנק

מצב שכיח בנוף  הבנקאי בישראל הוא להטיל הגבלות על חייבים בבנקים. התהליך הוא מהיר מאד וקורה אחרי עשרה צ’קים שלא כובדו במהלך שנה. עם המציאות הכלכלית בישראל, רבים מוצאים עצמם במעמד של מוגבלים בבנק ולא יכולים לקבל כל הלוואה או אשראי בחשבונם.

הלוואות לרכב למוגבלים בבנק ניתנות, כמובן עם בדיקת יכולת ההחזר של המוגבל. אולם אם יש לכם בטחונות או נכס שאתם יכולים להעמיד כעירבון כנגד ההלוואה, תגלו שהדרך קצרה יותר ממה שחשבתם, ושגם תנאי ההחזר ותקופת ההחזר הם אפשריים ומתחשבים ביכולות שלכם.

חברות מימון רבות המסייעות במתן הלוואות לרכישת רכב מציעים הלוואות נוחות עם פריסת תשלומים גדולה והשאלה היא רק כיצד למצוא את כולן ולהבין מי מביניהן היא המתאימה לכם.

כדי לחסוך בזמן, משאבים וכסף, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ותקבלו סיוע באיתור כל ההלוואות הרלוונטיות לכם, ממוסדות פיננסיים איתנים ובתנאים נוחים.