הלוואות כנגד ביטוח מנהלים

לעיתים מסוימות, קורה שאנשים נזקקים למקור כספי נוסף, בין אם זה בגלל צמצום בהכנסותיהם השוטפות או הוצאות חשובות בטווח המיידי או הארוך. במצב כזה, רובם יפנו לבנק או מוסד פיננסי אחר, וזאת כדי לבקש אשראי תוך כדי תשלום ריבית ועמלות שונות. עם זאת, לא כולם מודעים שישנן אופציות מועדפות יותר מנותני האשראי הסטנדרטיים.

כסף שהתקבל בהלוואה

הלוואות כנגד ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים הוא אחד מן האפשרויות לחיסכון ארוך טווח, בנוסף לקרן פנסיה וקופות הגמל. החשבונות של המבוטחים מנוהלות בבתי השקעות שונים, כאשר בעל החשבון בוחר את המסלול המועדף עליו ומעביר סכומי כסף שמופרשים מן השכר החודשי שלו.

ברם, בנוסף לחיסכון הפנסיוני ארוך הטווח, בתי השקעות אלו מאפשרים גם קבלת אשראי כנגד הכספים שמנוהלים בחשבון תחת תנאים מועדפים. מכיוון שסכומי הכסף הנמצאים בחשבון משמשים בעצם כביטחונות, המבוטח יכול לקבל הלוואה מגופים אלה בריבית עדיפה יותר מבנקים או מוסדות אחרים.

אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה, ממליצים לך להתייעץ עם מומחים בתחום בנוגע לכדאיות הלוואה כנגד ביטוח מנהלים. אם אתה מעוניין שנקשר אותך עם המומחים שלנו בתחום, השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה וניצור קשר טלפוני בהקדם.