הלוואה כנגד שיעבוד נכס

כשמבקשים מהבנק הלוואה של סכום נכבד, רוב הסיכויים הם שהבנק יעמיד דרישה לבטחונות וערבויות כנגד הסכום הכספי הגדול שהוא עומד להלוות לכם.

אדם מחזיק דגם של בית בידיו

אם אין לכם ערבויות מספקות אולם יש לכם נכס, הוא יכול לשמש כבטחון להלוואה, כלומר תהיה זו הלוואה כנגד שיעבוד נכס.

כאן, בפורטל צוק הלוואות לכל מטרה, תמצאו מידע והצעות אטרקטיביות שהפורטל יאתר עבורכם ממיטב המוסדות הפיננסיים, בין אם בנקאיים ובין אם חוץ בנקאיים.

הלוואות כנגד שעבוד

הרעיון העומד מאחורי הלוואות כנגד שעבוד הוא ממש כשמן, לשעבד נכס, או כל דבר אחר בעל ערך שבבעלותכם, למשל מניות או קופות גמל וכיוצ"ב, והוא יהיה ערובה להחזר ההלוואה.

הלוואות כנגד שעבוד נכס

הבנק, כמו כל גורם מלווה אחר, רוצה להבטיח לעצמו את החזר ההלוואה, ממש כפי שהוא עושה בעת מתן משכנתא. כל שרעיון הלוואות כנגד שעבדו נכס הוא שכיח ואפילו מקובל, מדובר בבטחון שנחשב מצוין בעיני המוסד הפיננסי שמלווה את הסכום הגבוה ויודע שיש לו מקור וודאי להשתמש בו, אם חלילה יקרה התרחיש הגרוע, בו לא תוכלו לפדות את חובכם.

את השעבוד מסיר הבנק לאחר פירעון מלא של ההלוואה.

שעבוד נכס תמורת הלוואה

סוג זה של הלוואות הוא כאמור שכיח. שעבוד נכס תמורת הלוואה משמש ברוב המקרים לבעלי נכס קיים שמעוניינים לרכוש נכס חדש וזקוקים לכסף מיידי, עד שיימכר הנכס הנוכחי שלהם.

באופן זה אתם לא נדרשים להעמיד ערבים כנגד ההלוואה, או כל בטחונות אחרים, והנכס עובר לידי הבנק כערובה להלוואה, לכל תקופת ההלוואה.

אם למשל יש ברשותכם דירה ואתם מעוניינים בהלוואה לרכישת דירה חדשה יותר, או גדולה יותר, ומתכננים למכור את הדירה שבבעלותכם, תוכלו, עד למכירת הנכס הקיים, לשעבד אותו לטובת הבנק כדי שלא להתעכב ברכישת הדירה החדשה.

עם מכירת הדירה הקודמת, תוכלו לשלם לבנק את יתרת ההלוואה והשעבוד יוסר.

הלוואה כנגד שיעבוד נכס

סוג הלוואה זה מזכיר הלוואת משכנתא באופייה.

גם בעת בקשה למשכנתא, ומאחר ומדובר בסכום כספי גבוה, מתנה הבנק את הלוואת המשכנתא בעובדה שכל עוד אתם משלמים אותה, הנכס משמש כערובה להלוואה ומשועבד לבנק, ובתום תקופת המשכנתא, לאחר שפרעתם אותה במלואה, הנכס עובר לבעלותכם הבלעדית.

השוני בין הלוואות אלו הוא שאם אתם מתכננים למכור דירה שברשותכם וזקוקים לכסף לצורך רכישת דירה חדשה, גדולה יותר, משודרגת יותר וכיוצ"ב, תזדקקו להלוואה רק לטווח קצר, עד שיימכר הנכס הקיים, זאת בניגוד למשכנתא שנפרסת, ברוב הפעמים, על פני שנים רבות.

שעבוד נכס

כדי למצוא את האפשרויות הטובות ביותר העומדות לרשותכם בכל הנוגע להלוואה כנגד שעבוד נכס, בתנאים הכי אטרקטיביים, הכוללים ריבית נוחה, החזר חודשי שניתן לעמוד בו ותנאים נוספים, יהיה עליכם להקדיש זמן לבדיקה מדוקדקת של כמה וכמה מוסדות פיננסיים, כדי לקבל את התמונה המלאה ולחסוך בכסף.

עם פורטל צוק הלוואות לכל מטרה תוכלו גם לקצר את זמן החיפוש וגם לחסוך בכסף רב, זאת מאחר והפורטל הוא זה שמבצע את איתור ההלוואות האטרקטיביות ביותר, אותן אתם מקבלים במקום מרוכז אחד שמאפשר לכם לבצע השוואת מחירים בזמן קצר ובלחיצת כפתור אחת, לקבל החלטה שמבוססת על בדיקת כל המידע ולחסוך זמן חיפוש מייגע, וכמובן, כסף.

לקבלת מידע נוסף והצעות מצוינות של הלוואות כנגד שיעבוד נכס, מלאו את פרטיכם בטופס ההתקשרות שבאתר ונציגי צוק הלוואות לכל מטרה ישמחו לאתר עבורכם בתוך זמן קצר את ההלוואה המתאימה לכם ביותר.