הלוואות לבית

כאשר מעוניינים לרכוש דירה חדשה מקבלן או דירה יד 2 מאדם פרטי, לרוב אנו פונים לבנק כדי לקבל אישור למשכנתא. לכן, כדאי לדעת כי יש פתרונות נוספים להגשמת החלום וניתן לקחת הלוואות למימון דירה על חשבון כספי הפנסיה של הלווים או של ההורים של הזוג הצעיר, ויש גם אפשרות לקבל הלוואות לבניית בית מחברות מימון חוץ בנקאיות.

זוג שזקוק להלוואה לרכישת בית

עם זאת, כאשר מדברים על הלוואות לבית לרוב זהו פתרון המיועד לזוגות צעירים הזקוקים למימון אטרקטיבי כדי לגייס את ההון העצמי הנדרש לקבלת המשכנתא מהבנק. חשוב לזכור כי בנק ישראל החליט לפני מספר שנים להגביל את הבנקים במתן משכנתאות, כדי לקבל אישור למשכנתא עליכם להציג הון עצמי בשיעור של לפחות 25%, כל עוד אין לכם נכס אחר, משפרי דיור צריכים לגייס לפחות 30% הון עצמי משווי הדירה או הבית ומשקיעים צריכים לגייס 50% משווי הנכס.

הלוואות למימון דירה בתנאים נוחים

לווים אשר מתקשים לגייס את ההון העצמי הנדרש לרכישת דירה או לבניית בית באמצעות משכנתא מהבנק יכולים לפנות לחברות מימון חוץ בנקאיות כדי לקבל הלוואות לבניה או למימון דירה. בין השאר אפשר לקבל הלוואות לבית מחברות האשראי, מחברות הביטוח על חשבון כספי הפנסיה, מחברות מימון חוץ בנקאיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר ועוד.

עם זאת, יש לוודא כי מסוגלים לעמוד בתשלומי ההחזר של ההלוואה, בייחוד אם במקביל מתחייבים משכנתא גבוהה. לכן, מומלץ לפנות ליועץ הלוואות פרטי ומנוסה כדי לקבל המלצות על פתרונות מימון אפשריים בתנאים נוחים. הלוואה חוץ בנקאית יקרה יותר בהשוואה לתנאי המשכנתא, לעתים אין ברירה ורק כך ניתן להגשים את החלום הישראלי ולבנות בית עם חצר או לרכוש דירה למגורים.

ייעוץ מקצועי בנושא הלוואות לבניית בית ולמימון דירה

תחום ההלוואות והמשכנתאות דורש ידע וניסיון רב, כדי לקבל החלטות נכונות ואחראיות מומלץ לפנות ליועצים המנוסים של צוק פיננסים. אנו מסייעים מדי שנה ללווים רבים להגשים חלום ולרכוש דירה למגורים או לבנות בית פרטי חדש, השאירו פרטים באתר וללא עלות או התחייבות מצדכם אנו נדאג להציע לכם הלוואות אטרקטיביות למימון דירה ולבניית בית.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:
תהליך לקיחת משכנתא
הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה
הלוואות לכל לקוחות הבנקים