הלוואות לסגירת עיקול

עיקול הוא מצב לא נעים שבו הבנק או ההוצאה לפועל מעקלים את הכנסותיו של אדם מכיוון שלא עמד בתשלומים שאליהם התחייב. מצב זה עלול לקרות לכל אחד מסיבות שונות כמו: מחלה פתאומית או ממושכת, פיטורים מהעבודה ולעיתים אפילו ניהול מוטעה של תקציב המשפחה. המזל הוא שמצב זה הוא אינו בלתי הפיך ויש דרכים להתמודד עם עיקול.

חתימה על הלוואה לסגירת עיקול

הלוואות לסגירת עיקול

עיקול מתבצע בדרך כלל על חשבון הבנק של נושא החוב, מכיוון שברוב המקרים ההכנסה (משכורת או קצבה) מועברת לחשבון הבנק. לכן, בכדי לסגור עיקול, ניתן לפנות לגורמים חוץ בנקאיים שדרכם ניתן לקבל הלוואה מסוג זה. באתר צוק פיננסים אנו מבקשים לקשר בין גולשי האתר למוסדות פיננסיים מוכרים ואמינים שדרכם ניתן לקבל הלוואה, לאחר בדיקת זכאות.

בדיקת זכאות לקבלת הלוואות לעיקולים

אף אחד לא ייתן לך הלוואה בלי לבדוק שתוכל להחזיר אותה. לכן, בכל פנייה למוסד פיננסי מתבצעת בדיקת זכאות שמעריכה את מצבו הפיננסי של מבקש ההלוואה. כאשר נכללים בבדיקה פרטים על שכר, קצבאות, חסכונות ורכוש של מבקש ההלוואה. לאחר בדיקת הזכאות מחליט המוסד האם להציע הלוואה ללקוח ואם כן, נקבעים גם התנאים להלוואה, כמו: סכום ההלוואה, גובה הריבית, משך ההלוואה וכו'.

בצוק פיננסים בודקים זכאות בלי להתחייב

אם אתה מעוניין לבדוק את זכאותך להלוואה, בלי להתחייב מראש, צור קשר עם צוות צוק פיננסים ונשמח לסייע לך לבדוק האם ומהיכן תוכל לקבל הלוואה ואם כן, באילו תנאים.

–>