הלוואות לסטודנטים

ישנן אוכלוסיות מסוימות בציבור, אשר זוכות לתנאים משתלמים יותר מגופים פיננסיים וזאת למרות שלא מדובר בלקוחות גדולים ואמידים שמביאים רווחים גבוהים לחברה באופן מיידי. מצד אחד ניתן, למשל, לציין לקוחות אשר מאורגנים בוועדי עובדים או מועדוני צרכנות שונים. הייצוג הקולקטיבי שלהם על ידי גוף נבחר מאפשר להם להתמקח מול החברות הפיננסיים ולהשיג מחירים טובים יותר.

מצד שני, ישנם גם מגזרים אחרים, כמו חיילים או סטודנטים, אשר אינם לקוחות אטרקטיביים במיוחד בעת הנוכחית, אך הפוטנציאל שלהם לעתיד הוא גבוה במיוחד. מכיוון שכך, בנקים רבים, לדוגמא, מציעים חשבונות ללא עמלות, מתנות הצטרפות והטבות נוספות לסטודנים – הכול במטרה למשוך לקוחות איכותיים ולהשאיר אותם בבנק לאורך זמן.

סטודנטית מחשבת אפשרויות של הלוואה

נטילת הלוואות לסטודנטים – החזר אחרי הלימודים ומאפיינים נוספים

הבנקים מעניקים אשראי לסטודנטים בתנאים משתלמים למדי ביחס להלוואות אחרות בשוק. ניתן למצוא מגוון של מסלולים עם ריבית אשר אינה עולה בהרבה על ריבית הפריים (פריים פלוס חצי היא אופציה נפוצה למדי) וסכומי אשראי נגישים לסטודנטים בגובה של כמה אלפי שקלים ועד מאה אלף ₪ (בהתאם לנתונים האישיים של הלווה).

אחת הבעיות העיקריות של סטודנטים אשר מבקשים לקבל הלוואה בנקאית, הוא האפשרויות המצומצמות שלהם לקבל הכנסה גבוהה בזמן הלימודים והרצון שלם לדחות את ההחזר לתקופה מאוחרת ככל האפשר. הבנקים מתייחסים לסוגיה הזאת בעת התכנון של הלוואות סטודנט ומאפשרים תקופה ארוכה של גרייס. הלווים יכולים אם כן להתחיל את ההחזר כשלוש שנים לאחר סיום ההלוואה ולאחר שהלימודים שלהם הסתיימו.

החזר של הלוואות לסטודנטים מתפרס גם הוא לתקופה ארוכה יותר ממסלולי אשראי אחרים בבנק, כאשר קיימת אפשרות לקחת הלוואה לשש או שבע שנים. מטרת ההלוואה יכולה להיות תשלום שכר לימוד וגם מימון צרכים אחרים, שאינם קשורים באופן ישיר ללימודים אקדמאים שוטפים.

אם אתה סטודנט שמחפש אפשרויות זולות ומשתלמות של הלוואות לסטודנטים, אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה נמצאים כאן בשבילך. תוכל להשוות בין האפיקים המשתלמים ביותר באמצעות האתר ולחסוך זמן וכסף. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו נחזור אליך טלפונית במהירות האפשרית עם כל האינפורמציה הרלוונטית.