הלוואות לרכישת נכס מסחרי

כאשר אנו שומעים על נטילת משכנתא בישראל, לרוב מצטיירת לנו תמונה של משפחה צעירה הרוכשת דירה חדשה לצורך מגורים, משפרי דיור שעוברים לדירה מתאימה יותר או משקיעים בנדל"ן. אולם, קיימת גם קטגוריה שונה של אשראי נדל"ן שרלוונטית בעיקר עבור יזמים ואנשי עסקים והיא מתייחסת לתחום של הלוואות לנכסים מסחריים.

הלוואות לנכס מסחרי

קבלת הלוואות לרכישת נכס מסחרי

האופציות העומדות בפני רוכש נכס מסחרי שמעוניין לממן את הקנייה על ידי אשראי חיצוני, הן פנייה לבנקים והגופים החוץ בנקאיים.

כאשר לווה פוטנציאלי פונה לבנק, יש צורך להציג מסמכים רבים ולעמוד בתנאים הדומים למקרים של בקשות משכנתא. מכיוון שמדובר על אשראי בסכומים גבוהים במיוחד והחזר הלוואה לטווח ארוך, פקידי הבנק ירצו לנתח בצורה יסודית את היכולות הכספיות של הלווה, לבדוק את ההכנסות החודשיות שלו ורמת הסיכון.

מעבר לניתוח יכולת ההחזר של הלווה, במקרה של הלוואות לרכישת נכס מסחרי ישנה גם חשיבות מיוחדת לבחינת פוטנציאל הרווחים מנכס הנדל"ן הספציפי. בין אם מדובר במשרדים להשכרה, חנויות או מגרשי חניה, הבנק יעשה הערכת נכס ויבדוק מהם הרווחים העתידיים בעזרת שמאים ומומחים למימון אשראי.

הלוואות לרכישת נכס מגופים חוץ בנקאיים

מכיוון שהתנאים לקבלת אשראי מהבנק הוקשחו מאד בזמן האחרון, לווים רבים פונים לחברות פרטיות רבות שמאפשרות נטילת הלוואות עסקיות למימון נדל"ן מסחרי. היתרון של גופים אלו, כי הם מספקים גמישות רבה בהחזר האשראי ואף מספקים אפשרויות בחירה רבות למסלולים אטרקטיביים שלא קיימים בבנקים.

במידה ואתה מתעניין ברכישת נכס מסחרי, אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה נותנים לך אפשרות להשוות בין ההצעות הזולות והאטרקטיביות ביותר של הלוואות לרכישת נכס. המומחים שלנו יעזרו לך לבחור באופציה המתאימה לך ביותר ולחסוך בכך זמן וכסף. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.