הלוואות מחברות ביטוח

בעבר, הבנקים היו המוסדות הפיננסיים היחידים שיכלו להעניק הלוואות לציבור בישראל. האפשרות השנייה הייתה לקחת הלוואה בשוק האפור, באופן לא חוקי, ומגורמים מפוקפקים ומסוכנים. אבל היום, ישנן אפשרויות רבות לקבלת הלוואות דרך חברות פיננסיות חוץ בנקאיות כמו חברות אשראי, בתי השקעות ואפילו חברות הביטוח.

סגירת הלוואה דרך חברת הביטוח

מהן הלוואות מחברות ביטוח?

הלוואות מחברות ביטוח הן הלוואות כמו כל הלוואה אחרת שניתנות על ידי מוסד פיננסי מוכר ואמין. חברות הביטוח מציעות מגוון הלוואות כמו למשל: הלוואות לכל מטרה, הלוואות לטיולים והלוואות ללימודים ויש להן גם הלוואות שמיועדות לקהלים מסוימים כמו הלוואות לסטודנטים או לעולים חדשים. ההלוואות ניתנות בסכומים שונים, בהתאם להערכה פיננסית של מבקש ההלוואה ויכולתו לעמוד בתשלומי ההחזר של ההלוואה שהוא מבקש.

מי יכול לבקש הלוואות מחברות הביטוח?

חברות הביטוח מציעות הלוואות לכלל הציבור, למטרות פרטיות וכן למטרות עסקיות. רוב חברות הביטוח יעניקו הלוואות גם לפונים שאינם מבוטחים דרכן, לאחר בדיקה מול הבנק באשר למצב הפיננסי של מבקש ההלוואה. במסגרת הבדיקה חברת הביטוח בודקת מהן ההכנסות שלך, נכסים שבבעלותך, חסכונות, הלוואות קודמות ועוד פרטים פיננסיים שיעזרו לחברת הביטוח להעריך האם כדאי לתת לך הלוואה, באיזה סכום ובאילו תנאי החזר.

לפני שמבקשים הלוואה מחברת הביטוח

העריכו מהו הסכום שדרוש לכם והגדירו את המטרה לשמה אתם זקוקים לכסף. אמנם אחרי שתקבלו את ההלוואה אף אחד לא יבדוק על מה אתם מוציאים כל שקל ושקל, אבל הגורם המלווה כן ירצה לדעת מהי מטרת ההלוואה, באופן כללי. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון שמכיוון שהתחרות בתחום ההלוואות היא גדולה, ייתכן שתקבלו הצעות שונות מגורמים פיננסיים שונים ולכן, כדאי לבדוק הצעות ואפשרויות במספר מוסדות פיננסיים, החל מסניף הבנק שבו מתנהל חשבונכם.

לבדוק זכאות להלוואה בלי להתחייב

רוצה לבצע בדיקת זכאות במספר מוסדות, בלי להתחייב ובלי להתאמץ? צור קשר באתר צוק פיננסים והצוות המקצועי שלנו יסייע לך לבדוק את זכאותך להלוואות במספר מקומות. במידה ותמצא זכאי להלוואה או יותר, תוכל לבדוק את התנאים ולהחליט איזו הלוואה מתאימה לך, אם בכלל.