הלוואה על חשבון קרן השתלמות דש

קרן השתלמות היא אפיק חיסכון משתלם ואטרקטיבי לטווח בינוני, הפקדה בקרן השתלמות דש מעניקה לכם הטבות מס המיועדות לציבור השכירים והעצמאים. בית ההשקעות מיטב דש הוא מהגדולים והמובילים בארץ, החברה מנהלת קופות גמל וקרנות השתלמות בהיקפים גדולים והיא מחויבת ללקוחותיה. מי שמפקיד כספים בקרן השתלמות דש יכול לקבל הלוואה נוחה על חשבון הכספים שנצברו לזכותו, זו הלוואה חוץ בנקאית בתנאים אטרקטיביים במיוחד.

פגישה לצורך מתן הלוואה מקרן השתלמות דש

מיטב דש מציעה מגוון מסלולים של קרנות השתלמות, לשכירים ולעצמאים, ניתן לעבור בקלות בין מסלולי ההשקעה השונים, בהתאם לצורך ורצונו של העמית. לאחר 6 שנים ניתן למשוך את הכסף וליהנות מפטור ממס או להשאיר את הכסף בקרן וליהנות מתשואה מצטברת ומכסף נזיל העומד לרשותכם בכל עת.

תוכנית חיסכון לטווח בינוני

הייעוד המקורי של קרנות ההשתלמות הוא אפיק חיסכון לטווח בינוני לצורך מימון קורסים והשתלמות מקצועית, כיום ניתן לשחרר חלק מהכסף לאחר 3 שנים כדי לממן השתלמות מקצועית או להמתין לסוף התוכנית, ולאחר 6 שנים ניתן למשוך את הכסף ולהשתמש בו לכל מטרה.

קרן השתלמות מהווה חלק מאפיקי החיסכון הפנסיוני, הכסף שנצבר לזכות העמית הופך לנזיל לאחר 3 שנים אם העמית הגיע לגיל הפרישה מהעבודה. באמצעות הלוואה על חשבון קרן השתלמות דש כל עמית יכול למשוך עד 78% מהכסף הנזיל שצבר בקרן, בהתאם למסלול ההשקעה.

יש להגיש טופס בקשה מסודר ולצרף מסמכים נוספים בהתאם לצורך ולדרישת מנהלי הקרן. לאחר אישור ההלוואה יש לבחור במסלול ההחזר, ניתן לפרוע את הקרן והריבית בתשלום אחד או לשלם מדי חודש את הריבית ובסוף תקופת ההלוואה לפרוע בתשלום אחד את הקרן.

המומחים של צוק הלוואות לכל מטרה יסייעו לכם לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות דש, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה אטרקטיבית.

דברים נוספים שיוכלו לעניין אתכם:

הלוואות בצ'קים

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות לחופשה