הלוואות מחברות אשראי

כשעולה הצורך בהלוואה ויותר מכך, הלוואה שלא דרך הבנק, או אם הבנק לא מאשר אותה, עומדים היום לרשותכם פתרונות נוספים, חוץ בנקאיים. אחד מהם הוא חברות האשראי שמציעות הלוואות מהירות ונוחות עם מספר מסלולים לבחירתכם.

בחורה עם כרטיס אשראי מקבלת הלוואה באינטרנט

 

הלוואות מחברות האשראי

תחום ההלוואות דרך חברות האשראי צמח מאד בשנים האחרונות, לאחר שהציבור הבין שהוא לא נזקק אך ורק לשירותי הבנק ויתרה מכך, אם ההלוואה מאושרת, הדרך לקבל אותה היא מהירה ביותר.

כל תהליך בקשת ההלוואה, מתבצע בטלפון, ללא ניירת ושורה של טפסים וחתימות ובתוך זמן קצר הכסף נכנס לחשבון המבקש. זאת כמובן לאחר בדיקת כרטיס האשראי של המבקש והאם ישנם גורמים בעייתיים.

הלוואות מחברת אשראי

לחברות אלו יש מספר מסלולים אותם הן מציעות ללקוחות. גם הריבית מחושבת על בסיס ריבית הפריים ובהתאם לפרופיל הסיכון של כל לווה. כלומר, אם אתם לקוחות וותיקים ולא היו לכם בעיות אשראי בעבר, תיהנו מתנאי ריבית והחזרים נוחים יותר.

חשוב לבצע בדיקה של כל ההצעות כדי ליהנות מהתנאים האטרקטיביים ביותר וכדי להגיע לכל חברות האשראי, ללמוד לעומק את ההצעות השונות ולהשוות ביניהן, מסייע לכם פורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה, מתוך היכרות עמוקה עם החברות השונות ומה הם מציעות.

חשוב לזכור כי חברות האשראי מעמידות הלוואות בסכומים לא מאד גבוה. תקרת ההלוואה תעמוד על שלושים אלף ₪.

ניתן לקבל הלוואה ישירה מחברת האשראי בה מנוהל הכרטיס שלכם והיא מהירה מאד, ומגיעה לעתים לחשבונכם באותו היום בו ביקשתם אותה.

סוג הלוואה נוסף הוא בכרטיס אשראי מתגלגל. במקרה זה מונפק לכם כרטיס אשראי ייחודי, לאו דווקא מחברת האשראי בה מנוהל כרטיסכם. במידה ולא החזרתם בחודש אחד את סכום ההחזר, הוא ממשיך ומתגלגל לחיובים של החודשים הבאים. החיוב נעשה באמצעות כרטיס האשראי שהונפק לכם.

אם אתם מעוניינים בקבלת הלוואות מחברות אשראי ומעוניינים להשוות בין ההצעות, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגנו ישמחו לסייע לכם באיתור ההצעות המשתלמות ביותר ולאחר שתבצעו השוואת מחירים מקיפה.