הלוואות כנגד מניות

זקוקים להלוואה ולא יודעים אילו בטחונות להעמיד כנגדה? יש לכם מניות? לידיעתכם, באפשרותכם לקבל הלוואות כנגד מניות, בהליך קל ומהיר ממיטב חברות חוץ בנקאיות, שישמחו להעמיד את המניות שלכם כאמצעי בטחון כנגד ההלוואה.

יועץ משכנתא מחשב כמה כסף ניתן לתת לאיש קבע

את כל החברות החוץ בנקאיות שמספקות הלוואות אלו, תוכלו למצוא בעזרת פורטל צור הלוואות לכל מטרה.

הלוואה כנגד מניות

אם אתם מחזיקים במניות שיש להן שווי וערך כספי, אתם יכולים ליהנות מהלוואות כנגד מניות אלו. הן ישמשו כערבות לגורם שילווה לכם את הכסף, ובאופן זה הרווחתם פעמיים: קיבלתם את ההלוואה שרציתם ולא נאלצתם לפדות את המנות שימשיכו לצבור תשואה יפה, מבלי שנגעתם בהן.

כשעולה הצורך בהלוואה מיידית ומהירה, והפתרון הוא לפדות את המניות שלכם או לשבור תוכניות חסכו. חשבו שנית, מאחר וישנם גופים חוץ בנקאיים שישמחו להעניק לכם הלוואות כנגד מניות בתנאים מצוינים  ומבלי שתיאלצו לבצע צעדים דרסטיים

הלוואות למחזיקי מניות

למעשה, מחזיקי מניות יכולים ליהנות אפילו מתנאים מועדפים, מאחר והמניות שברשותם מהווים ערובה נאה ויציבה, כך שאם חלילה התקשיתם להחזיר את ההלוואה, המוסד המלווה יודע שיש לו מהיכן לפדות את החוב.

למידע נוסף בנושא קראו את המאמרים הבאים

הלוואת אקספרס הלוואה בנקאית

הלוואה לכיסוי המינוס

עם פורטל צוק הלוואות לכל מטרה, תוכלו למצוא את החברות שמספקות הלוואות מיידיות לכל מטרה וכנגד מניות, בקלות, במהירות ובאופן שיאפשר לכם לבצע השוואה בין ההצעות ולבחור בזו שתציע לכם את התנאים המתאימים לכל ביותר.

מלאו עכשיו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר וקבלו הצעות אטרקטיביות של הלוואות כנגד מניות.