הלוואות שוטפות

כל אדם יכול להזדקק בחייו לאשראי וזאת כדי לממן רכישות גדולות וחשובות, לשלם תשלומים דחופים, להשקיע בעסק הפרטי ועוד. כיום, בד בבד עם פריחת השוק החוץ בנקאי לאשראי, מספר האופציות של קבלת הלוואה בישראל הוא גבוה למדי וכל לווה פוטנציאלי יכול למצוא את האפיק המתאים עבורו.

כסף שניתן כהלוואה

מסלולים קיימים של הלוואות שוטפות

באופן כללי, ניתן לחלק את ההלוואות הזמינות בישראל לשני חלקים שונים, כאשר החלק האחד מתייחס לאשראי בנקאי והאופציה השנייה היא פנייה לעבר מוסדות חוץ בנקאיים כמו גופי ביטוח, חברות כרטיסי אשראי ועסקים פרטיים שפועלים בשוק ההלוואות. לשתי האפשרויות יש יתרונות וחסרונות שנוגעים לעלויות הריבית והסיכויים ליטול אשראי בסכום הדרוש.

כאשר לווה פוטנציאלי מגיש בקשה לקבלת אשראי, הגוף המלווה מבצע הערכת סיכונים ולאחר מכן נקבע אם יש אפשרות לתת אשראי ובאילו תנאים. ככל שסיכון האשראי של הלקוח קטן יותר והסכום המבוקש של ההלוואה הוא נמוך יותר, כך סיכוייו לקבל תשובה חיובית הם גבוהים יותר.

במידה ואתה מעוניין לבקש הלוואה בתקופה הקרובה, אנו בפורטל צוק פיננסים יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטיך בעמוד זה ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.