מיחזור הלוואות

הלוואות מהבנקים ומגופים חוץ בנקאיים נלקחות בדרך כלל לתקופות די ארוכות של מספר שנים. זה קורה משום שאנשים שנקלעים לקשיים כספיים מעוניינים בדרך כלל להוריד את גובה התשלומים החודשיים ולהשאיר כמה שיותר מרווח להשתמש בקרן האשראי. יותר מכך, תמיד עומדת לרשותם האופציה לפרוע את ההלוואה לפני הזמן במקרה הצורך.

פגישה עם יועץ משכנתאות בכדי לבצע מחזור משכנתא

מיחזור הלוואות

מכיוון שלעיתים מדובר בתקופות החזר הלוואה ארוכות, דברים רבים יכולים להשתנות גם במאפיינים האישיים של הלווה וגם במצב המקרו כלכלי במדינה, שמשפיע על סכומי ההחזר של האשראי. הלווה צריך להיות מודע לכך שיש באפשרותו בדרך כלל לבצע מחזור הלוואות בהתאם לסיטואציה החדשה.

לדוגמא, במקרה וההלוואה הינה משתנה וצמודה לריבית הפריים, ההחזר החודשי יהיה תלוי בריבית בנק ישראל. אם לאחר שנה יש תחזיות המורות על עליות ריבית משמעותיות, ייתכן שהלווה יעדיף לשנות את מסלול ההלוואה לריבית קבועה.

מקרה אחר יכול להיות קשור להכנסה החודשית של הלווה. במידה והוא החליט כי ההחזר החודשי יהיה בגובה 2000 ₪ אך כעבור שנתיים הוא מפוטר מעבודתו, יש באפשרותו לעשות מיחזור הלוואות ולפרוס מחדש את החוב שלו כך, שההחזר החודשי יהיה נמוך יותר.

במידה ואתה מתעניין בנושא של מחזור הלוואות ומעוניין לקבל מידע נוסף על כך, אנו באתר צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה עומדים כאן לרשותך. מלא את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי עם כל התשובות.