הלוואות גישור\בלון כנגד חסכונות

לכל אדם יש מספר חסכונות, בבנק או חיסכון פנסיוני. כאשר זקוקים להלוואה נוחה לטווח קצר יחסית, ומעוניינים לפרוע אותה באמצעות סכום כסף שעומדים לקבל בעתיד הקרוב, כדאי להכיר את האפשרות של הלוואות גישור\בלון כנגד חסכונות.

טופס הסכמה לקבלת הלוואה

הלוואת גישור הנקראת גם הלוואת בלון, מתאימה למי שעתיד לקבל סכום כסף בקרוב באמצעותו יוכל לפרוע בתשלום אחד את ההלוואה. ישנם שני סוגים עיקריים של הלוואות גישור\בלון:

  • הלוואת בלון מלא – הלוואה אטרקטיבית כנגד חסכונות קיימים לתקופה של שנתיים עד 4 שנים, בסוף התקופה יש לפרוע את ההלוואה בתשלום אחד הכולל קרן, ריביות והצמדה.
  • הלוואת בלון חלקי – הלוואה נוחה עם תשלומי החזר חודשיים של הריבית בלבד, בסוף התקופה יש לפרוע בתשלום אחד את הקרן.

הלוואה אטרקטיבית לתקופה קצרה

הלוואות גישור או בלון מיועדות למי שעתיד לקבל סכום כסף גדול בקרוב. באמצעות הכסף, למשל תוכנית חיסכון העומדת להשתחרר בחודשים הקרובים, הלווה יכול לפרוע את ההלוואה בתשלום אחד, בלי להסתכן. כדאי לדעת כי הבנקים אינם אוהבים לאשר בקלות הלוואות גישור, למעט ללווים הזקוקים לכסף לצורך קבלת אישור למשכנתא או לגיוס הון אישי למשכנתא.

זו הלוואה נוחה יחסית, הריבית נקבעת לפי סכום ההלוואה, תקופה, מטרה והיסטוריית האשראי של הלווה. אמנם, את החסכונות אנו מנהלים בבנקים, לכן נהוג לקחת הלוואות גישור כנגד חסכונות קיימים בבנק, אך ניתן לקבל הלוואת גישור גם כנגד חיסכון פנסיוני, למשל הלוואת בלון כנגד קרן השתלמות, קרן פנסיה, קופת גמל וכיוצא בזה.

כדי לקבל אישור להלוואה כנגד חסכונות יש להציג מסמכים המעידים על החיסכון הקיים, את ההלוואה אפשר לקבל בבנק בו נמצא החיסכון או מחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר של משרד האוצר. במידה ובוחרים לקחת הלוואת גישור כנגד חיסכון פנסיוני יש להגיש בקשה לגוף המנהל את החיסכון, ולרוב יש לצרף מסמכים שונים.

בעזרת היועצים המנוסים של צוק הלוואות תוכלו גם אתם לקבל הלוואות גישור (בלון) כנגד חסכונות קיימים, בתנאים הנוחים ביותר. השאירו פרטים באתר והמומחים שלנו יחזרו אליכם עם הצעה אטרקטיבית להלוואה משתלמת בהתאמה אישית.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הלוואה לסגירת חובות

הלוואה לטווח קצר

הלוואה בצ'קים