הלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים

בנק הפועלים, הבנק הגדול בישראל, מציע מגוון פתרונות ואפיקי חיסכון לפנסיה, ביניהם קרן השתלמות. קרן השתלמות בנק הפועלים היא תוכנית חיסכון לטווח בינוני המאפשרת לאחר 3 שנים לממן השתלמות מקצועית, ולאחר 6 שנים ניתן להשתמש בכסף לכל מטרה. עמיתי קרן השתלמות בנק הפועלים יכולים לקבל הלוואת גישור על חשבון הכסף שחסכו בתנאים טובים ונוחים.

לוגו של בנק הפועלים

הלוואת גישור לעמיתי הקרן

כל עמית החוסך בקרן ההשתלמות של בנק הפועלים יכול לקבל הלוואת גישור בריבית נמוכה ואטרקטיבית ולתקופה ארוכה עד 6 שנים. הלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים יכולה לסייע במקרים רבים בחיים, למשל כאשר מעוניינים להחליף את הרכב הישן, לטובת שיפוצים בדירה, לצורך מימון לימודים, חופשה וכיוצא בזה.

הלוואת גישור על חשבון קרן השתלמות בנק הפועלים מיועדת רק לעמיתים, כאשר ניתן לקבל תנאים טובים יותר על חשבון כסף נזיל. כדאי לדעת כי לאחר 6 שנים ניתן למשוך את כל הכסף מהקרן וליהנות מהטבת מס, אפשר גם להשאיר את הכסף בחיסכון ולקבל תשואה גבוהה.

כדי לקבל הלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים יש למלא טופס מקוון ולשלוח אותו לנציגי הבנק. כדי לשפר סיכויים ולקבל תנאים טובים יותר כדאי להגיש את הבקשה בעזרת היועצים המנוסים של צוק הלוואות לכל מטרה.

הלוואת גישור מאפשרת לקבל את הכסף במהירות, בתנאים אטרקטיביים ולתקופות החזר שונות. ניתן לבחור מסלול החזר בו יש לשלם ריבית חודשית ולפרוע את הקרן בסוף תקופת ההלוואה, לחלופין אפשר לפרוע את ההלוואה בתשלום אחד הכולל קרן וריבית.

למידע נוסף אודות הלוואת גישור על חשבון קרן השתלמות בנק הפועלים השאר פרטיך באתר. צוות היועצים של צוק הלוואות לכל מטרה יסייע לך לקבל הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית לכל מטרה. השירות באתר הינו ללא עלות וללא התחייבות.