הלוואות חוץ בנקאיות לעצמאים

בשנים האחרונות, אנו שומעים דרך אמצעי התקשורת השונים על תלונות שמופנות לבנקים המסחריים בנושא הקשחת תנאי קבלת האשראי הצרכני והעסקי. הסיבות לכך הן מגוונות, אך ניתן להצביע על שנת 2008 ומשבר הסאב פריים כנקודת המפנה, שלאחריה חל שינוי בקריטריונים לגבי נטילת הלוואות בנקאיות.

יצואן לוחץ ידיים ליועצת לאחר פגישה לגבי קבלת הלוואה

הלוואות חוץ בנקאיות לעצמאים

עובדים שכירים, אשר מקבלים משכורת קבועה לאורך זמן, נחשבים מבחינת הבנקים ללווים פחות מסוכנים מעצמאים, אשר הכנסתם תלויה במשתנים רבים ויכולים אף לסיים חודש ספציפי בהפסד כספי. מכיוון שכך, האופציה הטובה ביותר של עובדים עצמאים בבואם לבקש הלוואה, היא פנייה לגופים חוץ בנקאיים, כמו חברות כרטיסי אשראי, ביטוח ועסקים פרטיים.

חברות אלו, אשר לא נתונות לפיקוח הדוק של הרגולטור, יכולות להיות יותר גמישות בקריטריונים למתן הלוואות וגם פחות נוקשות מבחינת תנאי הסף והמסמכים הנדרשים מהלווים. אולם, צריך לזכור, שהריבית על האשראי תהיה לרוב גבוהה יותר מהממוצע בבנקים כדי לשקף את סיכון האשראי.

במידה ואתה רוצה להשוות בין אפשרויות שונות של הלוואות חוץ בנקאיות לעצמאים, אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה נשמח להפנות אותך למומחים בתחום. השאר את פרטיך בעמוד זה ואנו ניצור קשר בהקדם האפשרי.