הלוואות חוץ בנקאית

בשנים האחרונות, ניתן לשמוע פעמים רבות בתקשורת על מחנק אשראי בנקאי אשר פוגע ביכולת של לקוחות פרטיים ועסקיים לקבל הלוואות למטרות שונות. המצב הזה נוצר בעיקר כתוצאה של משבר הסאב פריים בשנת 2008, כאשר גופים פיננסים רבים בעולם מצאו את עצמם בפני פשיטת רגל והרגולטור בישראל החליט להדק את הפיקוח על הבנקים המסחריים.

כסף שניתן כהלוואה חוץ בנקאית

לפיכך, למרות סביבת הריבית האפסית בישראל, הבנקים לא ממהרים לתת אשראי זול וזאת מכיוון שהם נאלצים להגדיל את הונם העצמי ומוגבלים מבחינת תיק האשראי. בד בבד עם הצטמצמות מתן האשראי על ידי הבנקים, פרחו חברות שהציעו הלוואות חוץ בנקאיות ללקוחות הפוטנציאליים.

הלוואה חוץ בנקאית – מהן האופציות הקיימות?

כאשר מדברים על הלוואות בלי בנק מסוגים שונים, צריך להבין שגם בענף זה פועלים גופים רבים מאד ובעלי ניסיון ותחומי עיסוק מגוונים. אם נתייחס למלווים הגדולים יותר, הרי שחברות כרטיסי אשראי רבות, לדוגמא, מציעות הלוואות על חשבון מסגרת הכרטיס שאותן ניתן לקבל בצורה פשוטה למדי. בתי השקעות שונים מציעים הלוואות חוץ בנקאיות על חשבון פנסיה, כאשר התנאים הם משתלמים במיוחד וזאת מכיוון שהכסף המתנהל בחברה משמש כביטחונות.

מצד שני, קיימים גם עסקים פרטיים רבים שפועלים בשוק האשראי ומציעים אפיקי הלוואות חוץ בנקאיות בצורות שונות. לווים פוטנציאליים אשר בוחרים לפנות לחברות אלה, צריכים לעשות סקר יסודי ולבדוק שמדובר על הלוואות חוץ בנקאיות לגיטימיות ולא שוק אפור מסוג כלשהו. לשם כך, כדאי להתייעץ עם חברים, פורומים באינטרנט מומחים שונים בתחום האשראי.

יש לציין, כי הלוואות חוץ בנקאיות מתאפיינות בדרך כלל בגמישות הגבוהה שלהם ובדרישות המתונות שלהם כלפי הלקוח (בהשוואה לבנקים), אך בצד היתרונות, יש גם חסרונות. כך, לדוגמא, עלויות הריבית יהיו בדרך כלל גבוהות יותר מאשר אפיקים דומים בבנקים וזאת כדי לפצות על סיכוני האשראי הקיימים.

לקריאה נוספת על הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות קטנות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה

אנו בפורטל צוק הלוואות לכל מטרה מעוניינים לקשר בין לקוחות שמעוניינים ליטול הלוואה לבין גופים פיננסיים שמציעים את המסלולים האטרקטיביים ביותר בשוק האשראי. אם אתה חושב על לקיחת הלוואה בזמן הקרוב, כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.