הלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה

מנורה מבטחים היא אחת מקבוצות הביטוח והפיננסים הגדולות והמובילות בישראל, החברה מנהלת את קרן הפנסיה הגדולה ביותר בארץ ומנהלת גם מגוון רחב של קרנות השתלמות הזוכות לתשואה גבוהה. ישראלים רבים, שכירים ועצמאים, מפקידים מדי חודש כסף לקרן השתלמות מנורה מבטחים ונהנים מהטבות מס ומתשואה חיובית וגבוהה. זהו אפיק חיסכון לטווח בינוני המאפשר לעמיתי הקרן ליהנות מרווח ללא מס הון, ומאפשרות לחסוך לפנסיה ולהגשים חלומות שונים.

פגישה לצורך מתן הלוואה מקרן השתלמות מנורה

הלוואה משתלמת ואטרקטיבית ללא פגיעה בזכויות העמית

הלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה נחשבת לאטרקטיבית במיוחד עבור העמיתים, ניתן לקחת הלוואה לתקופה של עד 84 חודשים. מנורה מציעה הלוואת שפיצר, גרייס מלא ובלון לעמיתים החוסכים בקרן השתלמות, הסכום המינימלי להלוואה הוא 5,000 ₪, וסכום ההלוואה משתנה בהתאם לכסף הנזיל בקרן ההשתלמות, ניתן לקבל הלוואה עד 78% מיתרת החשבון העדכנית בקרן ההשתלמות.

הלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה מבטחים מאפשרת לעמיתי הקרן ליהנות מריבית נמוכה ואטרקטיבית, אפשר לבחור במסלול ריבית משתנה בלון פריים מינוס 0.5%, במסלול ריבית משתנה גרייס מלא בריבית פריים ובשני מסלולים נוספים.

הלוואת בלון יש לפרוע בתשלומים חודשיים באופן שוטף עבור הריבית ובסוף תקופת ההלוואה יש לפרוע את מלוא הקרן בתשלום אחד. הלוואת גרייס מלא יש לפרוע בתשלום חד פעמי (קרן + ריבית), והלוואת שפיצר יש לפרוע בתשלומים חודשיים עבור הקרן והריבית.

כדי לקבל הלוואה על חשבון הכסף שנצבר לזכותך כעמית בקרן השתלמות מנורה מבטחים, עליך למלא טופס ולצרף מסמכים שונים, בהתאם להנחיות החברה. חשוב לדעת כי יש הבדל בין הלוואה על חשבון כסף נזיל בקרן ההשתלמות לבין הלוואה על חשבון כספים נזילים. כמו כן, עמיתים שיש להם עיקול או שעבוד בחשבונות הבנק אינם מקבלים אישור להלוואה על חשבון הקרן.

למידע נוסף ולהצעה אטרקטיבית להלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה מבטחים היכנסו לאתר צוק הלוואות לכל מטרה, השאירו פרטיכם ואנו נדאג לכל השאר.

דברים נוספים שיוכלו לעניין אתכם:

הלוואה לכל מטרה

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה מיידית