הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם

בית השקעות אלטשולר שחם נחשב לאחד המובילים בישראל, החברה מנהלת תיקי השקעות, קופות גמל, קרנות השתלמות, קופות פיצויים, קרנות נאמנות וקרנות פנסיה בהיקף של מיליארדי שקלים. עמיתי קרן השתלמות אלטשולר שחם זוכים לתשואה חיובית גבוהה ולאפיק חיסכון פנסיוני לטווח בינוני המקנה הטבות מס חשובות שכדאי לנצלן.

פגישה לצורך מתן הלוואה מקרן השתלמות אלטשולר שחם

העמיתים יכולים לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם, החברה מציעה שמונה מסלולים של קרנות השתלמות, עם או ללא השקעה במניות. זו הלוואה נוחה עם ריבית אטרקטיבית, לתקופה של עד 6 שנים, עם זאת בשנים האחרונות ועדת האשראי של הקרן הקשיחה את התנאים וקשה יותר לקבל הלוואה על חשבון הכסף שנצבר לזכות העמית.

הלוואה אטרקטיבית על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם

הלוואה על חשבון קרן השתלמות נחשבת למומלצת עבור העמיתים בגלל התנאים הנוחים. מנהלי הקרן כמעט ואינם לוקחים סיכון במתן הלוואות לעמיתים מאחר והכסף שמור בקרן, לכן ניתן לקבל תנאים טובים יותר בהשוואות לריבית המקובלת בשוק ההלוואות.

כדי לקבל אישור להלוואה יש להגיש את הטפסים המתאימים, הניסיון מוכיח כי מילוי והגשת הטפסים בעזרת יועץ הלוואות מנוסה, מגביר את הסיכוי לקבל אישור להלוואה, וניתן גם לשפר תנאים. לכן, אם יש לכם קרן השתלמות בבית ההשקעות אלטשולר שחם כדאי לבחון אפשרות לקחת הלוואה על חשבון הכסף שנצבר לזכותכם בקרן, במיוחד אם הכסף נזיל. ניתן לקחת הלוואה לכל מטרה ויש אפשרות לפרוע אותה בתשלום אחד בסוף התקופה או לשלם ריבית מדי חודש ולפרוע בתשלום אחד את הקרן בסוף תקופת ההלוואה.

לפרטים נוספים, לשאלות ולעזרה במילוי טפסים והגשתם, אנא השאר פרטיך באתר. היועצים המנוסים של צוק הלוואות לכל מטרה יחזרו אליך בהקדם ויסייעו לך לקבל הלוואה אטרקטיבית על חשבון הכסף שצברת בקרן השתלמות אלטשולר שחם.

דברים נוספים שיוכלו לעניין אתכם:

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות מיידיות

הלוואות לשכירים