הלוואות לרכישת בית

מחירי הדיור בארץ רק ממשיכים לעלות ולכן רבים מהישראלים רואים כיצד חלום הדירה הולך ומתרחק מהם. למרות מאמצי הממשלה להוריד את מחירי הנדל”ן אלה ממשיכים רק לעלות מעלה, לכן כדאי לדעת כי יש אפשרות לקבל הלוואות לרכישת בית ללא ריבית. אמנם, קשה לקבל הלוואות ללא ריבית לקניית דירה, אך האפשרות קיימת וכדאי להכיר אותה.

זוג שזקוק להלוואה לרכישת בית

הלוואות לרכישת בית ללא ריבית

אחת האפשרויות לקבל הלוואות לרכישת דירה או הלוואות לרכישת קרקע ללא ריבית היא לפנות לעזרת ההורים. אם יש להורים אפשרות לסייע לכם תוכלו לקבל את הסכום הנדרש לרכישת הנכס, ומדי חודש תחזירו להם סכום קבוע בהתאם ליכולת ההחזר שלכם ועל פי הסיכום ביניכם. כל ההורים מעוניינים לסייע לילדיהם לרכוש דירה או קרקע, אך מעטים מההורים מסוגלים להציע הלוואות לנדל”ן ללא ריבית בסכום גבוה.

במקרים מסוימים ההורים יכולים לסייע עם הלוואות לקניית דירה בסכום של כמה עשרות אלפי שקלים, לעתים אפילו יותר. יש ההורים המעניקים סכום זה כמתנה לילדיהם ואינם דורשים כסף חזרה. עם זאת, לעתים עדיף לקחת משכנתא או הלוואות לדיור בריבית משתנה על כל הסכום, ללא עזרה מההורים, מאחר וניתן לפרוס את הסכום עד 30 שנה, ובחישוב כללי מחזירים פחות כסף.

הלוואת לרכישת בית מבנקים

כדי לקבל מהבנקים הלוואות ללא ריבית לקניית דירה תוכלו לפתוח חשבון בנק חדש, כך תוכלו לקבל הלוואה ללא ריבית לסכום מסוים. עם זאת, סכום ההלוואה לא יאפשר לכם לרכוש את דירת החלומות שלכם, אך יחסוך לכם עלויות גבוהות בהשוואה להלוואה שעליכם לקחת בנוסף למשכנתא. אגב, כדאי לבדוק עם המעסיק, במיוחד אם אתם עובדי מדינה או עובדי ארגון גדול במשק, האם יש סידור עם אחד הבנקים לקבלת הלוואות ללא ריבית לסכום מסוים.

הלוואות לרכישת בית מארגונים שונים

חשוב לדעת כי בארץ פועלים ארגונים שונים ללא כוונת רווח המציעים הלוואות ללא ריבית לקניית דירה. כך לדוגמה, האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית מציעה לקהלים ולמגזרים מסוימים באוכלוסייה, הלוואות לדיור ללא ריבית. בין היתר האגודה מציעה הלוואות לרכישת דירה ללא ריבית לעולים מאתיופיה, למשפחות חד הוריות, למשפחות נפגעי טרור ועוד. התנאי לקבלת ההלוואה הוא הכנסה קבועה בסך 3,000 ₪ ועד 15,000 ₪ בחודש. ישנם גם ארגוני גמ”ח המציעים הלוואות ללא ריבית, בתנאים מסוימים, ההלוואות מיועדות לנזקקים ולמשפחות עם קשיים כלכליים.

לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ מקצועי בנושא הלוואות לרכישת בית ללא ריבית, השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של צוק פיננסים יסייע לכם לקבל החלטה נכונה, ללא עלות או התחייבות מצדכם.

לקריאה נוספת בנושא רכישת בית: