הלוואות לשכירים

לפי הנתונים הסטטיסטיים שפורסמו לאחרונה בתקשורת, משקי בית רבים בישראל מוציאים סכומים גבוהים יותר בחודש מאשר הכנסתם החודשית. ניתן להסביר את הפער הזה על ידי סיבות שונות, כמו התנהלות פיננסית לא נכונה, מציאות כלכלית מורכבת בעת הנוכחית ועוד, אך העובדה היא, כי אנשים רבים בישראל מסתמכים הלוואות עובדים כדי להתנהל בחיי היומיום.

בחורה בפגישת ייעוץ לקבלת הלוואה

אילו אפשרויות של הלוואות לשכירים ובעלי עסק קיימות בשוק?

מגוון אופציות האשראי בישראל הוא רחב למדי וכולל בין השאר בנקים מסחריים, קרנות מימון ממשלתיות וגופים חוץ בנקאיים כמן חברות ביטוח וכרטיסי אשראי.

הבנקים, לדוגמא, מאפשרים נטילת הלוואות גדולות לשכירים ומסלולים של הלוואות לשכירים ללא ערבים – כל זאת בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה, היסטוריית האשראי שלו ורמת ההכנסה החודשית. במידה והלקוח נחשב לבטוח יותר מבחינת הבנק, תנאי האשראי יכולים להיות משתלמים במיוחד – הריביות הבנקאיות בדרך כלל נוטות להיות נוחות יותר וגם העמלות נמוכות יותר מאופציות אחרות.

אפיקים נוספים של הלוואות לשכירים

אנשים שאינם יכולים או אינם מסוגלים לקבל הלוואה בבנק, יכולים לבחור במסלולי אשראי אחרים. עם זאת, העלויות, בדרך כלל, יהיו גבוהות יותר עבורם. גופים חוץ בנקאיים שונים, מציעים הלוואות לשכירים מוגבלים, הלוואות לשכירים בצ'קים, הלוואות לשכירים בהוראת קבע ועוד אפשרויות נוספות ללווים שמתקשים לקבל אישור חיובי להלוואה מהבנק.

מכיוון שהסיכון של לווים כאלו הוא גבוה יותר מבחינת הגוף המלווה, הריביות לרוב יהיו גבוהות יותר. ברם, קיימת אפשרות לבחור מסלולים גמישים יותר של החזר, עם בחירה של סכום החזר משתנה כל חודש ואופציית פירעון לפני תום התקופה.

בנוסף לכך, לרשותם של הלווים קיימת אופציה של פנייה לקרנות סיוע שמעניקות אשראי לעסקים וגם הלוואות לשכירים ללא ריבית בנסיבות מסוימות. לרוב מדובר על ארגונים פילנתרופיים או ממשלתיים ששמים להם למטרה לתמוך במגזרים מסוימים או יזמים בישראל.

במידה ואתה מחפש אינפורמציה על הלוואות לשכירים ובעלי עסק, תוכל לקבל את כל המידע שמעניין אותך באתר צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה. כל מה שעליך לעשות כדי לחסוך זמן וכסף, זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך מהר ככל האפשר.