הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל

לעיתים אנו שומעים בתקשורת על אנשים שנקלעו לקשיים כספיים מסיבה כזו או אחרת ולא הצליחו לשלם את החשבונות השוטפים שלהם בזמן. כתוצאה מכך, החובות שלהם לגופים שונים (עירייה, בנקים, חברות פרטיות ועוד) החלו לתפוח בגלל ריבית והצמדה עד שהגיעו למוסד ההוצאה לפועל. יש לציין, כי אדם שכבר יש לו תיק בהוצאה לפועל יכול למצוא את עצמו מול עיקולים של הרכוש הפרטי שלו וגם של חשבונות הבנק. האם יש לאדם כזה אפשרות לקבל אשראי?

סופר שקלים בפרמידה

הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל

לווה פוטנציאלי שיש נגדו תיק פתוח על אי תשלום חובות עבר מהווה סיכון אשראי גבוה מאד מבחינת המלווים ולכן הבנקים והגופים החוץ בנקאיים הגדולים בדרך כלל לא רוצים להתעסק אתו. זאת מכיוון שהם נתונים למסגרת רגולציה מסוימת ולא יכולים לקבוע שערי ריבית גבוהים מידי עבור מתן האשראי.

לעומת זאת, יש לאותו אדם אופציה לפנות לחברות הפרטיות הקטנות יותר שעוסקות במתן הלוואות. מכיוון שגופים חוץ בנקאיים אלו נתונים פחות לפיקוח, האפשרויות שלהן לגבי עמלות וריביות הן רחבות יותר והסיכוי לקבל אישור חיובי עבור ההלוואה הוא גבוה יותר.

במידה ואתה זקוק לאשראי או מתעניין בנושא הלוואות לבעלי תיק בהוצאה לפועל, תוכל לקבל את כל המידע על ידי שיחה טלפונית פשוטה. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה ואנו נדאג שהנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי ללא שום עלות או התחייבות מצדך.