הלוואות לעולים חדשים

כמעט כל אדם מוצא את עצמו במהלך חייו בסיטואציה, כאשר האמצעים הכספיים שלו אינם מספיקים למימון רכישות גדולות וחשובות, תשלומים דחופים או הוצאות יומיומיות רגילות. בהיעדר אפשרויות כמו עזרה כספית מקרובי משפחה או חברים, אנשים פונים בדרך כלל לגופים פיננסיים שונים בבקשת אשראי תמורת תשלומי ריבית חודשיים.

עולה חדשה שקיבלה הלוואה

הלוואות לעולים חדשים

עולים חדשים, אשר מגיעים למדינה שהם אינם מכירים, חשופים לקשיים פיננסיים יותר מאחרים בגלל שאין להם עדיין הכנסה יציבה וקבועה והם אינם מכירים את זכויותיהם היטב. מדינת ישראל, אשר מעוניינת בהגעת עולים חדשים ארצה, עושה מאמצים לסייע כלכלית לאוכלוסייה זאת על ידי הקמה ותמיכה בקרנות שונות שמציעים הלוואות לעולים.

הקריטריונים לקבלת עזרה כלכלית ואשראי בתנאים אטרקטיביים הם שונים מקרן לקרן – חלקם מתייחסים לעולים שמעוניינים להקים עסק, תומכים בעסקים קיימים, מעבירים קורסים וסדנאות ועוד. אפיקים אחרים, אשר מוצעים על ידי משרדי הממשלה, נותנים סיוע כספי לכל העולים בשנים הראשונות אחרי הגעתם לארץ.

במידה ואתה מעוניין לקבל מידע נוסף על האופציות של הלוואות לעולים בישראל, אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה נשמח לסייע לך. השאר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.