הלוואות לפרטיים

כל אדם, גם האמיד ביותר, נזקק בדרך כלל, בשלב כלשהו של חייו לאשראי חיצוני. בין אם זה לכיסוי חובות או הוצאות פתאומיות או גם מימון של השקעות ורכישות חשובות. אפשרויות המימון העומדות בפני הלווים בישראל כיום הן מגוונות למדי.

אשה בשיחת ייעוץ לגבי קבלת הלוואה

הלוואות לפרטיים מגופים חוץ בנקאיים

אפשרות אחת, הצוברת תאוצה בשנים האחרונות היא האשראי החוץ בנקאי, שהפך לפופולארי במיוחד בגלל הקשחת תנאי ההלוואות הבנקאיות.

היתרונות של הלוואות חוץ בנקאיות נעוצים בעיקר בגמישות הגבוהה שלהם לעומת הבנקים, מה שמאפשר להם לפרוס את האשראי לתקופה ארוכה, להציע מסלולים מגוונים וגם לאשר הלוואות ללקוחות שקיבלו סירוב מהבנק. מצד שני, יש לקחת בחשבון שהריביות יהיו בדרך כלל גבוהות יותר מהממוצע בבנקים.

הלוואות לפרטיים מהבנקים

האופציה הבנקאית, לעומת זאת, הינה עדיין האפיק המועדף על לקוחות פרטיים שמעוניינים לקבל הלוואה. לקוח בנקאי שמעוניין לקבל אשראי ייתקל לרוב בבדיקות מעמיקות למדי, רגולציה ובחינת היסטוריית אשראי (אלא אם כן מדובר בסכומים נמוכים).

היתרון הגדול של האשראי הבנקאי הוא בנוחות שלו וגם בריביות הנמוכות שמפוקחות באדיקות על ידי בנק ישראל. עם זאת, יש לציין, כי ללקוח בעייתי שאין לו הכנסה קבועה, יהיה קושי רב לקבל אישור חיובי להלוואה.

אנו בפורטל צוק הלוואות לכל מטרה מציעים לך השוואה בין ההלוואות המשתלמות ביותר לפרטיים בשבילך, כל זאת ללא צורך לצאת מהבית. כל מה שעליך לעשות כדי לקבל את המידע מהמומחים שלנו, הוא להשאיר את הפרטים שלך בעמוד זה. פנה אלינו כבר היום ונחזור אליך בהקדם.