הלוואות לנהגי מוניות

לקיחת הלוואה כיום היא דרך לגיטימית שבה עושים שימוש מרבית אזרחי ישראל, בין אם זה על ידי שימוש בפנקסי צ’קים, הוצאת כרטיסי אשראי, כניסה לאוברדרפט או בחירה בהלוואות סטנדרטיות בבנקים ובגופים החוץ בנקאיים. בזמן שעובדים שכירים בדרך כלל הלוואות לכיסוי חובות או מימון רכישות דחופות, הרי שעובדים עצמאיים פעמים רבות מסתמכים על האשראי החיצוני כדי לתחזק את העסק בצורה שוטפת ולמנוע פשיטת רגל.

שטרות של 200 שקלים מגולגלים למען הליך רפואי

מסלולי הלוואות לנהגי מוניות

ככלל, אנו יכולים לשמוע בזמן האחרון על קשיים הולכים וגדלים בגיוס אשראי לעובדים עצמאיים בבנקים. לקוחות מעין אלו שבכל זאת זכאים להלוואה, צריכים לרוב להציג ביטחונות ברמה גבוהה ותזרים מזומנים ודאי (דבר שלרוב אין להם יכולת להראות). אולם, גם עובדי מוניות שמסורבים בהלוואות בנקאיות, עדיין יכולים למצוא את המסלול המתאים עבורם בהלוואות משוק החוץ בנקאי.

חברות אשראי, גופי ביטוח ועסקים פרטיים אינם נתונים לפיקוח הדוק כמו הבנקים מצד הרגולטורים וזאת הסיבה שהסיכויים של עצמאיים מעין נהגי מוניות הוא גבוה הרבה יותר בקבלת הלוואה זמינה. אולם הריבית בדרך כלל תהיה גבוהה יותר מהממוצע בבנקים (כדי לכסות על סיכוני האשראי), אך האפיקים הם גמישים למדי ויש אפשרות לפרוע את האשראי בכל רגע ללא עמלה.

אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה מעוניינים לקשר בין הלווים הפוטנציאליים לגופים שמציעים את ההצעות המשתלמות ביותר של הלוואות בישראל. אם אתה זקוק להלוואה, אנו יכולים לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בעלי ניסיון ללא עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.