הלוואות ארוכות טווח

כל הלוואה צריך להחזיר בזמן אחרת מסתכנים בריבית פיגורים גבוהה, לכן אין למהר ולקחת הלוואה וחשוב לבחור את מסלול ההלוואה בהתאם לטווח הרצוי. יש הלוואות לתקופות קצרות ומגוון מסלולי הלוואות לזמן ארוך, ככל שתקופת הפירעון ארוכה יותר כך ההלוואה יקרה יותר.

זוג בייעוץ לקבלת הלוואה לטווח ארוך

 

מי מציע הלוואות ארוכות טווח?

הלוואות לטווח ארוך אפשר לקחת מגופים פיננסים שונים כמו בנקים, חברות מימון חוץ בנקאי ועוד. חשוב להגדיר מראש מהי מטרת ההלוואה, סכום, תקופת החזר רצויה. כדאי לדעת כי הלוואות ארוכות טווח הן לתקופה של מעל 6 שנים, ניתן לקבל הלוואות לטווח ארוך של 10-30 שנים, אך לא כל הגופים הפיננסים מוכנים לאשר הלוואה לזמן ארוך.

כדי לקבל החלטה נכונה על טווח ההלוואה יש מספר גורמים בהם יש להתחשב, ביניהם מטרת ההלוואה. אם מעוניינים לקחת הלוואה לטווח ארוך כדי להקים עסק חדש או להשקיע בעסק קיים, יש לשים לב לריבית, לאפשרות לגרייס (דחיית תשלומים למספר חודשים), צפי הכנסות בעסק, תזרים מזומנים וכדומה. אם לוקחים את ההלוואה כדי לשפץ את הבית, יש פתרונות מימון משתלמים כיום, למשל משכנתא לכל מטרה.    

כמו כן, כאשר בוחרים באפשרות של הלוואות לטווח ארוך יש להבטיח מקורות הכנסה מספיקים כדי לעמוד בתשלומי ההחזר. לרוב לוקחים הלוואה גדולה לזמן ארוך, לכן יש לדאוג לכיסוי הולם לאורך כל תקופת ההלוואה כדי להימנע מסיבוכים כלכליים ומפתיחת תיק בהוצאה לפעול או משפט בגלל חוסר יכולת לשלם את ההלוואה.

למידע נוסף ולבחירת הלוואה ארוכת טווח בהתאמה אישית, השאר פרטיך באתר וצוות המומחים של צוק פיננסים יחזור אליך עם הצעה אטרקטיבית.