הלוואות לעסקים

עסקים רבים זקוקים להלוואות למטרות שונות ומגוונות כגון השקעה בעסק לצרכי הרחבתו, מימון הפעילות השוטפת, הון חוזר, סגירת חובות או מינוס גבוה בבנק, ולעוד מטרות נוספות, לרבות למטרת הקמת עסק חדש. עם זאת, חשוב לקחת הלוואה רק לאחר סקר שוק מקיף ובדיקת כל האופציות והאפשריות הקיימות. לכן, מומלץ לבעלי עסקים לפנות לייעוץ מקצועי כדי לבחור בהלוואה המתאימה ביותר לצרכיהם הייחודיים, כך ניתן לקבל החלטה פיננסית נכונה וחכמה, למזער סיכונים וליהנות מפתרונות מימון מתקדמים ומשתלמים.

יועץ פיננסי בפגישה לגבי הלוואה לפתיחת עסק

מגוון הלוואות לעסקים גדולים וקטנים

כל עסק זקוק להלוואות בסכומים שונים, את ההלוואה אפשר לבקש מגופים פיננסיים שונים כגון בנקים, חברות אשראי, בתי השקעות וחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר. בנוסף, ניתן לקבל הלוואות לעסקים בערבות מדינה בסכום של מעל 100 אלף ₪, במידה והעסק זקוק להלוואה נמוכה יותר אפשר לקבל הלוואה בתנאים מועדפים דרך גופים פיננסיים פרטיים בעזרת צוות היועצים של צוק פיננסים.

ראוי לציין כי יזמים המעוניינים לקבל הלוואות לעסקים בהקמה יכולים לפנות גם לקרנות מימון פילנתרופיות, חלקן מנוהלות על ידי הסוכנות היהודית, וחלקן על ידי הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים. עם זאת, יש מקרים בהם עדיף לקחת הלוואה מגוף פיננסי פרטי או מבנק בגלל התנאים הטובים יותר וההליך המקוצר לקבלת הכסף.

הלוואות לעסקים בכל הארץ ולכל מטרה

בנקים וגופים פיננסים חוץ בנקאיים מציעים מגוון פתרונות אשראי ומבחר הלוואות לעסקים קטנים במסלולים שונים ובתנאים אטרקטיביים. בין השאר אפשר לקבל הלוואות לרכישת רכב מסחרי לעסק או רכב פרטי, לרוב בסכומים של 150-200 אלף ש”ח, כאשר הלוואות לרכישת משאית אפשר לקבל בסכומים גבוהים יותר.

מסלולי הלוואות נוספים המיועדים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים הם פתרונות למימון סחר חוץ, הלוואות ליצואנים, הלוואות בשיעורי מימון משתלמים כנגד צ’קים דחויים (ניכיון צ’קים), הלוואות לתעשיינים, הלוואות להשקעה בעסק וכדומה.

חשוב לציין כי הלוואות לעסקים גדולים המיועדות למינוף החברה ולניצול הזדמנויות עסקיות, פיננסיות או נדל”ניות מחייבות פתרונות מותאמים אישית, לכן חשוב לקבל ייעוץ אישי ומקצועי על מנת לקבל החלטות נכונות.

הלוואות לעסקים בערבות מדינה 

מדינת ישראל רואה חשיבות עליונה בסיוע לעסקים קטנים ובינוניים, ליצואנים ולתעשיינים, לחקלאים ולעסקים בתחומי תיירות, לכן היא הקימה את הסוכנות לסיוע לעסקים באמצעותה ניתן לקבל מגוון הלוואות לעסקים בערבות המדינה. כמו כן, יש קרנות ייעודיות לעסקים כמו קרן נתן, קרן ליזמות עולים ותושבים חוזרים, קרן הדדית למימון השקעות במכונות וציוד בשיתוף התאחדות התעשיינית, קרן קורת וקרנות נוספות, באמצעותן העסק יכול לקבל את ההלוואה המתאימה ביותר עבורו וליהנות מיתרונות רבים כמו ריבית נוחה, אפשרות לגרייס לתקופה ידועה מראש, פריסת תשלומים ארוכה ועוד.

כדי לקחת הלוואות לעסקים קיימים או בהקמה, בתנאים הנוחים והמשתלמים ביותר, כדאי גם לכם להשאיר פרטים באתר. צוות היועצים של צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה יסייע לכם לקבל הלוואה אטרקטיבית בהתאמה אישית לצרכים הייחודיים שלכם. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם!