סוגי הלוואות

שוק האשראי הבנקאי מתפתח מאד בשנים האחרונות וכיום כל לקוח בנקאי יכול לבחור מבין מגוון אפשרויות רחב במיוחד.

סטודנטית מחשבת אפשרויות של הלוואה

סוגי הלוואות בבנק  

  • סוגי הלוואות גישוראשראי מסוג זה נפוץ במיוחד בתחום המשכנתאות והמגזר העסקי. ככלל, הלוואות גישור מאפשרות קבלת סכומי כסף לתקופה קצרה עד מספר שנים וזאת עד להשלמת העסקה העיקרית. הלווה יכול לבחור בין שני מסלולים – החזר ריבית בלבד או הלוואת בלון עם החזר מלא בסוף התקופה.
  • סוגי הלוואות לסטודנטיםרוב האשראי שמוצע לסטודנטים לוקח בחשבון כי ישנה בעייתיות להחזיר סכומים באופן מיידי. מכיוון שכך, מסלולים רבים מאפשרים תקופת גרייס עד לסיום הלימודים או אף הלוואות בלון שכרוכות רק בהחזר ריבית בשלב הראשוני.

קיימים גם מגוון סוגי הלוואות לסטודנטים בארה"ב, שלוקחים בחשבון את המאפיינים הספציפיים ויכולת ההחזר של כל לווה.

  • סוגי הלוואות לעובדי מדינה – המדינה מעניקה שורה של הטבות לעובדי במגזר הציבורי, כאשר חלק מן ההטבות הללו מגיעות בצורת אשראי זול עם תנאים משתלמים במיוחד. גם העובדה שעובדי מדינה מאוגדים בוועדי עובדים מאפשרת להם לחתום על הסכמים עם בנקים ולהוריד את עלויות האשראי למטרות שונות.
  • סוגי הלוואות לעסקיםבנקים רבים עובדים בשיתוף עם קרנות ממשלתיות וגם מאפשרים נטילת הלוואות בצורה עצמאית למטרות עסקיות שונות. האשראי העסקי ניתן בדרך כלל לצורך פיתוח פרויקטים חדשים, מימון הון חוזר או הקמת עסק חדש בידי יזמים.

יש לציין, כי בגלל הסכומים הגבוהים שכרוכים בהלוואות עסקיות, לעיתים קרובות יש לספק ביטחונות וערבים כנגד ההלוואה.

  • סוגי הלוואות משכנתאסוג הלוואות הדיור הפופולארי ביותר הוא כמובן משכנתא לצורך רכישת דירה למגורים. הלוואה זו ניתנת לטווח ארוך של עד שלושים שנה, כאשר ללווה ישנה אפשרות לבחור מבין מסלולים רבים שחלקם צמוד לריבית הפריים, למדד המחירים ולשערי מט"ח.

מעבר לכך, ישנן גם הלוואות דיור לצרכים אחרים, כמו משכנתא הפוכה לבעלי נכס קיים ומשכנתא לרכישת נכסים מניבים שמתאימה לאנשי עסקים ויזמים.

במידה ואתה מעוניין לקבל הצעות משתלמות וזולות של סוגי הלוואות בבנק, אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה נספק לך את כל המידע בלי שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך באתר ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית.