הלוואת נון ריקורס

ברוב המקרים כאשר אתה מעוניין לרכוש נכס אתה פונה לבנק או לחברת מימון חוץ בנקאית ועליך לבקש הלוואה. הגוף הפיננסי יחתים אותך על חוזה מורכב וארוך הכולל פרטים כמו מועד להחזרת ההלוואה, ריביות, הפרשי הצמדה ובדרך כלל עליך גם להציג בטוחות. באמצעות הלוואה מסוג נון ריקורס אינך נדרש להחתים ערבים או למשכן נכסים שברשותך, אלא הנכס שאתה רוכש מהווה את הבטוחה להלוואה.

אדם מחזיק דגם של בית בידיו

הלוואות נון ריקורס – הבנקים בארץ לא מתלהבים

הלוואת נון ריקורס, הנקראת באנגלית Non Recourse, משמשת לרוב לרכישת נכסים אך מיועדת גם ליזמים ולאנשי עסקים המעוניינים לרכוש חברה מסוימת. בהלוואה זו הבטוחה היחידה שעליך להעמיד בעת רכישת בית או דירה הוא הנכס עצמו, במידה ואתה זקוק להלוואה כדי לקנות חברה, הרי מניותיה יהוו את הבטוחה לגוף הפיננסי.

ראוי לציין כי הבנקים בארץ אינם מתלהבים ממתן הלוואות נון ריקורס ובמקרים מסוימים ינסו להימנע מהן בגלל הסיכון הגבוה. עליך לזכור כי ירידה בערך הנדל"ן עלולה לסכן את השבת הכסף לבנק, ובשנים האחרונות יש תנודתיות רבה במערכת הפיננסית, לכן חברות מימון חוששות מהסיכון הגבוה והן עלולות לדרוש ממך ריבית גבוהה. בנוסף, בהלוואה מסוג זה הלווה מעמיד כבטוחה רק את הנכס ולא רכוש או נכסים אחרים הנמצאים בבעלותו, אם הלווה נתקל בקשיים להחזיר את ההלוואה הרי המלווה יוכל לממש רק את הנכס שמהווה את הבטוחה היחידה.

ייעוץ מקצועי לבחירת הלוואת נון ריקורס

צוות פורטל צוק הלוואות לכל מטרה עומד לשירותך, ויסייע לך לבדוק מהן האפשרויות הטובות ביותר להלוואת נון ריקורס. גובה ותנאי ההלוואה משתנים בהתאם לטיב הנכס, לכן נכס שקל למכור והון אישי גבוה, יאפשרו לך לקבל תנאים טובים יותר. נשמח לסייע לך לקבל החלטה נכונה ולבחור במסלול המתאים ביותר עבורך.

לפרטים נוספים, ללא כל התחייבות מצדך, השאר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם.