הלוואות לעידוד עסקים

כסף שניתן כהלוואה חוץ בנקאית

בין אם מדובר על מכולת שכונתית או מפעל תעשייתי גדול יחסית, בעלי העסקים הללו זקוקים תמיד לאשראי זמין ממקורות חיצוניים כדי לממן את הפעילות השוטפת של החברות.

הסיבות לכך נעוצות במאפיינים של בעלות על חברה – ההוצאות הן פעמים רבות קבועות (תשלומי חשבונות, שכירות, משכורות, רכישת מלאי) ואילו ההכנסות משתנות מידי חודש ותלויות במשתנים רבים. הסיטואציה הזו מביאה לעיתים לחוסר איזון בתקציב וגורמת לבעלי העסקים לחפש אופציות של הלוואה מגופים פיננסיים שונים.

הלוואות לעידוד עסקים

מדינת ישראל מכירה בחשיבותו של המגזר העסקי הפרטי (ובעיקר חברות קטנות ובינוניות) מבחינת היבטים כלכליים וסוציו אקונומיים, ולפיכך, מעבר לאפשרות של פנייה לבנקים, בעלי עסקים יכולים להגיש בקשה לקבלת הלוואות לעידוד עסקים מקרנות בתמיכה ממשלתית.

אחת מהקרנות המוכרות יותר בישראל, היא הקרן לסיוע עסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה. המדינה למעשה מתפקדת כערבה להלוואות שנוטלים בעלי העסקים ועל ידי כך מאפשרת לבנקים להעניק ביתר קלות אשראי למימון הפעילות שלהם. תנאי הריבית של הלוואה מהקרן הם משתלמים באופן יחסי לאופציות אחרות בשוק ואילו כספי ההלוואה צריכים להיות מיועדים למימון הון חוזר, פיתוח והשקעה או הקמת עסק חדש.

אולי יעניין אותך גם 

הלוואה מיידית

במידה ואתה מעוניין להשוות בין אפשרויות משתלמות של הלוואות לעידוד עסקים עבורך, אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה נשמח להפנות אותך למומחים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים שלנו יצרו אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.