הלוואות הן חוזר

עסקים קטנים ובינוניים רבים בארץ מתקשים לנהל את ההוצאות השוטפות של העסק בגלל מצוקת אשראי והון חוזר נמוך. לאחר קיזוז כל ההוצאות והמחויבויות מהרווחים, עסקים רבים מגלים כי הם נותרים ללא הון חוזר הנדרש להשקעה בעסק, למימון הוצאותיו ולמימוש הזדמנויות עסקיות. לכן, עסקים רבים מעוניינים לקחת הלוואה, אחד האפיקים האטרקטיביים והמשתלמים ביותר הוא הלוואת הון חוזר.

כסף שהתקבל מהלוואה

הלוואת מדינה להון חוזר

רוב העסקים הקטנים והבינוניים במשק הישראלי זקוקים לפתרונות אשראי למימון הפעילות השוטפת בעסק ולניצול הזדמנויות כלכליות שונות. מאחר ועסקים רבים מתקשים לגייס את המימון באמצעות הון חוזר בעסק, עליהם לפנות לגורמים פיננסיים על מנת לקחת הלוואה. אחד האפיקים האטרקטיביים ביותר לעסקים הוא אפיק הלוואת מדינה להון חוזר.

הלוואת הון חוזר לעסקים קטנים ובינוניים ניתן לקחת דרך אפיק ההלוואות בערבות המדינה. ההלוואה מיועדת למימון פער בתזרים המזומנים של העסק, למימון הוצאות גדולות בעקבות צמיחה והרחבת העסק, למימון עסקאות יבוא, ולעסקים המתמודדים עם מצוקה תזרימית.

בנוסף, ניתן לקחת הלוואת הון חוזר דרך הבנקים המסחריים, אך לרוב הלוואה זו יקרה יותר בהשוואה לתנאי ההלוואה מהקרן להלוואות בערבות המדינה. חשוב להדגיש כי הלוואת הון חוזר מסייעת לבעל העסק להתמודד עם מצוקת אשראי, מצוקה תזרימית ובעיות מימון נוספות. כדאי לדעת כי הקרן להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מאשרת יחסית בקלות הלוואות הון חוזר, בהתבסס על נתונים פיננסיים ועסקיים של העסק, בדיקת יכולת ההחזר ואפיון רציונל צרכי ההון החוזר למבקש ההלוואה.

למידע נוסף על הלוואות לעסקים

הלוואות להשקעה בארץ או בחו"ל

הלוואות לקניית עסק

כדי לשפר את הסיכויים לקבלת הלוואת הון חוזר בערבות המדינה, וכדי לקבל הלוואה בתנאים מועדפים, מומלץ לפנות לצוות המומחים של צוק הלוואות לכל מטרה. השאירו פרטים באתר למידע נוסף וקבלו הצעה משתלמת, ללא התחייבות או עלות מצדכם.