הלוואות לעוסק פטור

אף אדם אינו חסין מהיקלעות לקשיים כספיים במהלך חייו, בין אם זה בגלל הוצאות דחופות ובלתי צפויות או שמא בגלל צמצום בהכנסות בגלל פיטורים מהעבודה או האטה במכירות של העסק. בנוסף, יש לציין, כי בזמן שעובדים שכירים נהנים מיציבות יחסית במקום עבודתם, העובדים העצמאים בישראל חשופים יותר לאי ודאות כלכלית.

אשה בפגישה לצורך קבלת הלוואה לעובדים

הלוואות לעוסק פטור

עובדים עצמאים שמנהלים עסק בשיטה של עוסק פטור, מקבלים הכנסה נמוכה חודשית נמוכה למדי ומקבלים בתמורה שורה של פטורים ממס ומחובות בירוקרטיות מסוימות.

במידה ועוסק פטור מעוניין לקבל הלוואה לצורך פיתוח העסק או תפעולו השוטף, יש באפשרותו לפנות לאפיקים המוכרים כמו בנקים וגופים חוץ בנקאיים, ויש גם קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות שמסייעות לעסקים קטנים. יש לציין, כי תנאי קבלת האשראי משתנים מקרן לקרן, אך מבחינת העלויות עבור הלווה, פנייה לקרן מסוג זה היא המשתלמת ביותר. הבנקים והגופים החוץ בנקאיים, לעומת זאת, יבחנו את הבקשה על פי מאפייניו האישיים של הלווה והסכום המבוקש.

במידה ואתה מעוניין לקבל מידע נוסף על הלוואות לעוסק פטור, אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה יכולים להפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום. השאר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.