מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק יהב

כשמחפשים אחר הלוואות, חשוב לבדוק את המסלולים שמציעים הבנקים השונים כדי להשוות ביניהן ולבחור את זו המציעה מסלולים נוחים ושמתאימים לכם, לתחומי העיסוק שלכם וליכולת ההחזר שלכם.

מסלולי ההלוואות שבנק יהב מעמיד לפניכם מגוון רחב של אפשרויות שכל אחד יכול למצוא את זה המתאים לו ביותר.

לוגו של בנק הפועלים

שירותי בנק יהב

הבנק הוא ותיק מאד בנוף הישראלי. הוקם כבר בשנת 1945 והוא מתמחה במתן שירותים פיננסיים שניתנים למגזר הקמעונאי, לעובדים שכירים ולמשקי בית.

הבנק ידוע בתנאים הייחודיים והאטרקטיביים שלו, בהטבות המיוחדות וביחס המיוחד שהוא מעניק ללקוחותיו, המורכבים מעובדים שכירים, ביניהם עובדי מדינה, עובדים מהמגזר הציבורי, חברות ממשלתיות, תאגידים ועוד.

מגוון מסלולי ההלוואות של בנק יהב הוא רחב. בין המסלולים הבולטים ניתן למצוא:

 • הלוואות לשכירים- מסלול ובו מגוון הלוואות בריביות אטרקטיביות לכל מטרה, למשל לרכישת רכב במימון מאה אחוזים מערך הרכב ותקופת פירעון של עד ששים חודשים, הלוואות לחופשה, לשיפוצים ועוד.
 • הלוואות לכל מטרה- מסלול זה של בנק יהב מספק הלוואות למטרות שונות, למשל נסיעה לחו”ל, אירוע משפחתי,עיצוב הבית, לימודים וכדומה.
  ההלוואות ניתנות במגוון רחב של מסלולים, למשל איחוד הלוואות במטרה להקטין את ההחזר החודשי, פריסת תשלומים עד שתים עשרה שנים, דחיית תשלום קרן ההלוואה לתקופה של שנה ועוד.
 • הלוואות לעובדי מדינה- בנק יהב שבראשית דרכו הוקם כדי לתת מענה לעובדי מדינה, ממשיך לעשות זאת גם היום עם מסלולי הלוואות מגוונים לעובדי מדינה שמנהלים חשבון עובר ושב משכורת בבנק.
  בין ההלוואות לעובדי מדינה מצויות הלוואות למימון רכב, הלוואות להשכלה גבוהה, הלוואות רפואיות, הלוואות לשמחות משפחתיות, כמו בר מצווה, חתונה וכד’ ועוד.
 • הלוואות לעובדי חברות ממשלתיות ותאגידים- הלוואות מגוונות לפי הסדר עם המעסיק, שכוללות הלוואת לשיכון ודיור , כמו חתונה או השכרת דירה, הלוואות לרכב,הלוואות לצרכי ריפוי ועוד.
 • הלוואות לרופאים- בנק יהב ידוע בשירותיו הניתנים לכל בתי החולים בארץ, עם התמחות בשירות לרופאים עצמאיים ובעלי קליניקות פרטיות. בין ההלוואות המוצעות לרופאי מצויות הלוואות של עד מאתיים וחמישים אלף ₪ לכל מטרה ועם תקופת פירעון של עד חמש עשרה שנים.
  כמו כן מספק בנק יהב הלוואה לרכישת קליניקה, הלוואה לרכישת רכב, ועוד.
 • הלוואות לסוכני ביטוח- לבנק יהב יש הסכם בלעדי עם לשכת סוכני הביטוח. הסכם זה מעניק שירות בתנאים מיוחדים לסוכני ביטוח, עצמאים או בעלי סוכנויות, ועם מגוון הלוואות ייעודיות להם, כמו למש הלוואות עד מאתיים אלף ₪ לכל מטרה, עם פירעון עד עשר שנים.
  מסלול נוסף לסוכני ביטוח הוא מתן הלוואות לבני זוגם בגובה של עד מאה אלף ₪ לכל מטרה.

משכנתאות יהב

מאז שנרכש בנק יהב בחלקו על ידי בנק מזרחי טפחות, הוא מעניק גם משכנתאות בתנאים אטרקטיביים ומיוחדים, במיוחד לבעלי חשבון משכורת בבנק ולקבוצות הקטגוריות השונות שנמנו לעיל.

כל מחזיקי המשכורת בבנק יהב נהנים ממסלולי עובר ושב ייחודיים ומריביות אטרקטיביות.

למידע נוסף ומפורט על מסלולי הלוואות של בנק יהב, עם פירוט התנאים וההטבות, צרו קשר עם נציגי פורטל צוק הלוואות לכל מטרה, שיספקו לכם את המידע המורחב ואף יסייעו לכם לאתר את ההלוואה הטובה לכם ביותר.