מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק דיסקונט

בנק דיסקונט הוא אחד מהבנקים הגדולים והמוכרים בישראל ומעניק שירותים פיננסיים בתחומים רבים ללקוחותיו הרבים. הבנק הוקם בשנת 1935 ומספר עובדיו לשנת 2014 היה 6155. לאחרונה, החל הבנק להציע שירותים אטרקטיביים במיוחד ללקוחות, כגון מתנות הצטרפות משתלמות והארכת שעות הפעילות בסניפים.

לוגו של בנק דיסקונט

אחד התחומים שבו מצטיין הבנק הוא תחום האשראי, כאשר הוא מציע מגוון של מסלולים ייחודיים של הלוואות, המתאימות לצרכים שונים. ננסה לבחון את המסלולים העיקריים והאקטואליים נכון לרגע זה במאמר זה.

מסלולי הלוואות של בנק דיסקונט

  • הלוואת פמילי – התוכנית מתאימה למצטרפים חדשים או משויכים לתכנית המשפחה הייחודית של הבנק. סכום ההלוואה המקסימאלי עומד על חמישים אלף ₪ ותקופת ההחזר מתפרסת עד לשלוש שנים. הריבית היא משתנה על בסיס פריים וכמובן קשורה למאפיינים האישיים של כל לקוח.
  • הלוואת המאה – הלוואה בריבית קבועה או משתנה על בסיס פריים לכל מטרה. סכום האשראי המקסימאלי הוא מאה אלף ₪ ואילו פריסת התשלומים יכולה להיעשות עד שמונים חודשים. ניתן לפנות לגבי פרטים נוספים באחד הסניפים וגם על ידי מילוי טופס באתר האינטרנט.
  • הלוואה מידית – סכום ההלוואה עומד על אלף ₪ עד מאה אלף ₪ וזאת בהתאם לפעילות בחשבון. היתרון של אשראי זה כי ניתן לבצע אותו באמצעות לחיצת כפתור הישר מחשבון הבנק שלכם באינטרנט – ללא צורך להגיע לסניף ולמלא טפסים שונים. האשראי מאושר באופן מיידי, ללא ערבים או ביטחונות, כאשר תקופת ההחזר יכולה להיפרס מחודשיים עד לשישים חודשים.
  • הלוואה למעבר דירה – סכום ההלוואה הוא עד חמישים אלף ₪ (בכפוף לאישור הבנק) ותקופת ההחזר היא עד 60 חודשים, כאשר יש אפשרות לדחייה של חודשיים גרייס. הריבית שנגבית היא משתנה על בסיס פריים, כאשר הריבית יכולה להשתנות בהתאם לאופי הפעילות בחשבון הלקוח.
    כמו כן, ישנה אפשרות לקבל אשראי במסלול של התארגנות בבית חדש, וזאת עד לחצי שנה לאחר קבלת המשכנתא. גובה ההלוואה המקסימאלי הוא מאה אלף ₪ ותקופת ההחזר היא עד עשר שנים. גם במקרה זה הריבית היא משתנה על בסיס פריים וקיימת אפשרות לקבל שנתיים של גרייס (פטור מתשלומים).
  • הלוואות לסטודנטים – סטודנטים יכולים לפרוס את שכר הלימוד שלהם לשבעה תשלומים חודשיים וזאת עד לסכום של עשרים אלף ₪. בנוסף קיימים מסלולים משתלמים במיוחד של הלוואות עם תקופות גרייס ארוכות עד לסיום התואר.

פורטל צוק פיננסים מציע לגולשים קישור למוסדות בנקאיים וחוץ בנקאיים שונים שמעניקים הלוואות לצרכים שונים. עם זאת, יש לזכור כי לכל לקוח קיימים מאפיינים ייחודיים משלו, שקשורים ליכולת ההכנסה שלו, היסטוריית האשראי ופוטנציאל השתכרות עתידי. אם כן, אין לצפות שכל הלוואה שתוגש לבנק דיסקונט תאושר באופן ודאי על ידי הבנק, אלא תיבדק באופן פרטני על ידי אנשי המקצוע במחלקת האשראי.

במידה ואתה רוצה לקבל מידע נוסף על מסלולי ההלוואה בבנק דיסקונט, אנו קוראים לך להשאיר את פרטיך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.