הלוואות ללקוחות חדשים בבנקים

בשנים האחרונות, אנו שומעים פעמים רבות טענות מוצדקות על הריכוזיות בענף הבנקאות בישראל וההשפעה השלילית שיש לכך על האפשרויות לנטילת אשראי, העמלות הגבוהות על פעולות ועוד. אולם, גם בסיטואציה הנוכחית, ישנה תחרות מסוימת בין הגופים הבנקאיים השונים, כאשר הטבות מסוגים שונים מוצעים למצטרפים חדשים.

יועץ פיננסי בפגישה לגבי הלוואה לפתיחת עסק

הלוואות ללקוחות חדשים

השוק הבנקאי בישראל נשלט ברובו על ידי חמישה גופים בנקאיים גדולים ושורה של בנקים קטנים יותר, אשר עושים ניסיונות למשוך לקוחות חדשים על ידי הצעות משתלמות במיוחד לגבי ניהול חשבון בלי עמלות, אפשרויות אשראי ללא ריבית עד סכום מסוים ועוד. אולם, הטבות אלו הן בדרך כלל תלויות בקריטריונים ספציפיים של הלקוחות – אף בנק לא יעניק הלוואה ללקוח חדש אם אין לו עבודה או הכנסה קבועה.

אנשים בעלי הכנסה קבועה ולקוחות ממגזרים מסוימים (סטודנטים, חיילים, עובדי מגזר ציבורי), יכולים בדרך כלל ליטול הלוואות למעבירי משכורת או הלוואות למצטרפים חדשים בתנאים משתלמים במיוחד. מומלץ מאד לברר על האפשרויות הקיימות בבנקים השונים, טרם החתימה על בקשת האשראי.

במידה ואתה מעוניין לבקש הלוואה בקרוב, אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה יכולים לסייע לך ללא עלות או התחייבות. השאר את פרטיך באתר ונחזור אליך במהירות האפשרית.