מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אגוד

בנק אגוד נוסד בשנת 1951 ומעניק שירותים פיננסיים ללקוחות פרטיים וגם עסקיים במגוון תחומים, כמו מט”ח, שוק ההון, פיקדונות וחסכונות, משכנתאות וגם אשראי, כמובן. בנק אגוד נחשב לבנק קטן יחסית מבחינת אשראי הציבור, אך זה גם מביא לו יתרונות ביחס אישי יותר ללקוחות, עמלות נמוכות יותר ומבצעים שונים במטרה למשוך מצטרפים חדשים. מעבר לכך, גודלו של הבנק לא מהווה כלל סיכון מבחינת יציבותו – ממשלת ישראל לא נוהגת לתת לבנקים לפשוט רגל.

לוגו של בנק אגוד

מסלולי ההלוואות של בנק אגוד הם מצומצמים למדי בגלל גודלו, אך ישנה אפשרות ללקוחות כל הבנקים לפנות בבקשת אשראי. גם התנאים הם, כאמור, אטרקטיביים לרוב לעומת הבנקים הגדולים.

מסלולי הלוואות של בנק אגוד

  • מסלול הלוואה לרכישת רכב – הלוואה לרכב דרך בנק אגוד יכולה לספק עד מאה אחוז מימון ממחירו של הרכב, כאשר תקופת ההחזר היא עד חמש שנים. יש לציין, כי הבנק עובד עם יבואני רכב רבים ויכול להציע תנאים אטרקטיביים למדי ללקוחות של הבנק. לאחר מתן ההלוואה, הרכב משועבד לבנק ומהווה ביטחונות כנגד ההלוואה, כך שהלווה מחויב להודיע על כל שינוי במצבה של המכונית.
  • מסלול הלוואה לסטודנטים – בנק אגוד מציע מספר מסלולים אטרקטיביים לסטודנטים – חלקם מתייחסים לתשלום שכר לימוד וחלקם נוגעים למסלולי אשראי לצרכים שונים. סטודנט הוא אדם מתחת לגיל שלושים וחמש אשר מראה תעודה בתוקף מאחד ממוסדות הלימוד.
    סטודנטים אשר הינם לקוחות בבנק אגוד, לדוגמא, יכולים לפרוס את שכר הלימוד שלהם לשלושה תשלומים שווים בלי ריבית ובנוסף יכולים לקחת הלוואה לתקופה של שש שנים. בתקופה זו, הלווים ישלמו ריבית בלבד במהלך שלוש השנים הראשונות ואת היתרה בשלוש השנים האחרונות, לאחר סיום התואר.כמו כן, קיימים מסלולים בתנאים אטרקטיביים לצורך מימון שכר דירה, רכישת רכב וגם הלוואה לכל מטרה.
  • מסלול הלוואה ללקוחות כל הבנקים – בנק אגוד מעוניין למשוך לקוחות חדשים, כך שהוא מאפשר נטילת הלוואה ללקוחות כל הבנקים עד שלושים אלף ₪ לכל מטרה. ניתן לברר בקלות האם הלווה זכאי להלוואה באמצעות אתר האינטרנט של הבנק.

מעוניין בסיוע בקבלת הלוואה? רוצה לקבל הצעות נוספות להלוואות בתנאים נוחים? השאר את פרטיך האישיים בעמוד זה והנציגים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.